Technopat Sosyal'de gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlar yerine bomboş konulara cevap verilmesi

Hiçbir şey. Hiç kimseyi illaki şu konuyu cevaplayacaksın diye zorlayamayız. İsterse cevaplar istemezse de cevaplamaz, yapacak bir şey yok. Her açılan konuya yardım edilecek, yardım edilme zorunluluğu var gibi bir kural yok.

Hiçbir şey. Hiç kimseyi illaki şu konuyu cevaplayacaksın diye zorlayamayız. İsterse cevaplar istemezse de cevaplamaz, yapacak bir şey yok. Her açılan konuya yardım edilecek, yardım edilme zorunluluğu var gibi bir kural yok.

Zorunluluğu yok da daha bir saat önce Logitech F710 tuş sorunuyla ilgili bir konu açtım ve hiç mesaj almadı. Görüntülenme bile almadı. Cevap bekleyen konulara bakarsanız yarım saat önce açılmış konuların hiç mesaj almadığını görebilirsiniz. Ben şimdi gidip okulda bir şey oldu diye konu açmış olsaydım 5 dakikada 20 mesaj alırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorunluluğu yok da daha bir saat önce Logitech F710 tuş sorunuyla ilgili bir konu açtım ve hiç mesaj almadı. Görüntülenme bile almadı. Cevap bekleyen konulara bakarsanız yarım saat önce açılmış konuların hiç mesaj almadığını görebilirsiniz. Ben şimdi gidip okulda bir şey oldu diye konu açmış olsaydım 5 dakikada 20 mesaj alırdı.
Hocam İnsanlar belli ki eğlence arıyor biraz da. klavyenizin sorununa yardımı dokunacağını düşünmüyordur birisi o yüzden yazmamıştır.

Pek anlamadım. Yani ben genelde gaming laptop konularında öneri yapıyorum, nereden bileceğim kimin gerçekten yardıma ihtiyacı olduğunu?

Bilgili biri görmedi ise cevap gelmemiş olabilir, verdiğiniz örnek de biraz garip, o tür konular bilgisiz kişilerinde yorum yapabildiği konular olduğu ve bazı insanların eğlence aracı olduğu için normal. Bilmeyen kişilerin saçma yorumlarından daha iyi hiç yorum yapılmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konunuzun ilgi görmemesi ihtimali var benim bazı konularım da ilgi görmemişti konuyu öne çıkar butonu bu yüzden var zaten. Gönüllü olarak forumda takılan insanların hangi konularda aktiflik gösterdiğini eleştirmeniz ise tam anlamıyla vakit kaybı. Herkes size yardımcı olmak zorunda değil veya kategoride bilgili ve aktif üye sayısı az olabilir normal karşılamak lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı