Technopat Sosyal'de yardım azaldı mı?

Boş zamanlarının çoğunu burada geçiriyor. Bir konuda bilgim yoksa yazmıyor, yeni biri gelip çözümü bulunca oradan öğreniyordum. Çok eski bir üye sayılmam. Henüz yeniyim. Üzüldüğum tek şey, forumun hem en iyi anını hem de en kotu anını gören ve stabil bir forum göremem oldu. Sosyal yavaş yavaş sizlere ömür.

Anlamadın sanırım, benim hesabıma gir bak mesajlara mastürbasyon konusuna mesaj yazdım adam sağlık kategorisine konu açmış insanlar sağlık kategorisine bu konuları açmayacakda nereye açacak boşuna mı var o kategori?
Burası cinsellik ile ilgili bir sunucu mu? Derdi olan, kızlar soruyora gitsin.

Burası cinsellik ile ilgili bir sunucu mu? Derdi olan, kızlar soruyora gitsin.

Bu konunun tartışmasının aynısı daha önceki konularda tartışıldı gördünüz mü bilemem, ama değişen bir şey olmadı her gün böyle konular açılmaya devam ediliyor ben bundan şunu çıkarırım bu konuları açmak sağlık kategorisinde serbest Penis ve testis rahatsız ediyor mesela bu konu sizi rahatsız etmiyor da mastürbasyon konusu mu rahatsız ediyor bu konu nedir peki cinsellik değil mi?

Bu konunun tartışmasının aynısı daha önceki konularda tartışıldı gördünüz mü bilemem, ama değişen bir şey olmadı her gün böyle konular açılmaya devam ediliyor ben bundan şunu çıkarırım bu konuları açmak sağlık kategorisinde serbest Penis ve testis rahatsız ediyor mesela bu konu sizi rahatsız etmiyor da mastürbasyon konusu mu rahatsız ediyor bu konu nedir peki cinsellik değil mi?
O da ediyor, kim dedi etmiyor diye?

Görseydim elbet aynı şeyleri yazarım. Her gün aktif değilim.

Aynı fikirde değilim. Çoğu problemimi burada çözdüm ve hatta aldığım bilgisayarı da buraya danışarak aldım (iyi ki bu şekilde yapmışım)

Bence siz denk gelmiyorsunuz.

Technopat gün geçtikçe Sosyopat'a dönüşmekte. Umarım yetkililer açılan bu konuyu görüp moderasyon ekibiyle bir toplantıda bu (bence kasti olarak) artan ve eski üyeleri forumdan uzaklaştıran olaylara bir el atarlar.

Geri
Yukarı