Technopat Sosyal'de birilerine yardım etmek istiyorum

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Evet. Technopat Sosyal'de birilerine yardım etmek istiyorum. Fakat pek bir şey bilmiyorum. Yani tabii ki rütbemin de yükselmesini istediğim için yardım etmek istiyor da olabilirim ama benim asıl sorunum bir şey bilmeyip nasıl insanlara yardım edeceğim.😊

Konulara bak hangi konu dikkatini çekiyorsan o konuda yardım et.

Teşekkürler arkadaşlar. Fakat ben yeni kullanıcı olduğum için birini yanıtlarken nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum yardım edebilir misiniz zahmet olmazsa.

Dosya Ekleri

• 1646226664520.png
    1646226664520.png
    40,8 KB · Görüntüleme: 69
Teşekkürler arkadaşlar. Fakat ben yeni kullanıcı olduğum için birini yanıtlarken nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum yardım edebilir misiniz zahmet olmazsa.
İptal etmek için tüm mesajı silin.

Onun dışında ben bilgisayarımda ki bir sorunu çözmek için foruma üye olmuştum sonrasında burada vakit geçirmeye başladım ve şu an 3122 mesajım var. Sadece forumda gezinerek bilgisayarlar, televizyonlar, telefonlar hakkında çok sayıda bilgi edindim.

Son düzenleme:
Sadece teknik konularda yardımcı olmak zorunda değilsin. Technopat Sosyal bir teknoloji forumundan daha fazlası. Tıpkı sizin bu konunuz gibi teknoloji dışında da daha birçok konuya ev sahipliği yapıyor. Onlara yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı