Technopat Sosyal'deki en sevmediğiniz insan tipleri

Konunun kategorisi yanlış olabilir, Technopat Sosyal'deki en sevmediğiniz insan tipleri neler? Mesela benim sevmediğim insan tipleri:
Mesela adam bir konu hakkında yardım istiyor. Ona detay vermesini istiyorum, o da yazıyor. Sonra ben ona yazarken başkaları olaya burnunu sokarak benim yerime yazıyor.

Çok bilmişler aşırı sinir bozucu zaten öğrenmek için bir şeyler yazıyoruz neden ukalalık yaparsınız ki.

Amd kart isteyen kişiye amd karttan güçsüz nvidia kart önerip Amd kartı kötüleyip nvidia kartı almaya iten kişilerden pek hoşlanmıyorum.

Bir konuya öylesine yazıp geçenler
(Windows fanboylarını sevmiyorum ama şimdi bende Linux fanboy oluyorum Windows 7 kullanmama rağmen Linux'a ilgim var

Sağlıkla ilgili şeyleri burda soranlar. Kendileri için de kötü hem başkalarına yanlış yönlendirme. Sağlık kısmı kalkmalı eğer bir doktor burda 7/24 cevap vermiyorsa.

Düşününce yine aklıma geldi geçenlerde bir çocuk 3 ayda ne kadar vücut yapılır tarzı bir konu açmıştı herkes diyor 3 ayda bir şey olmazsın çocuk diyor bizim arkadaş var protein tozu kullanıyor yapıyor diye biz anlatıyoruz protein tozu eksik proteini gideriyor kullanınca kas hemen olmuyor cart curt çocuk diyor 3 ay sonra geleyeceğim fotoğraf atacağım göreceğim sizi falan diyordu en son bir daha da bakmadım kısaca küçük yaştaki çocukların söz dinlemeyenleri.

Geri
Yukarı