Technopat Sosyal'deki gereksiz linç atan tayfa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim bırak sana ne yani adam oynasın korsan diye ölelim mi oyun oynamasın mı vallahi ben konular kilitlenmese hepsine yardımcı olurum.
Sosyalde korsana destek maalesef ne yapalım yazıyor(uz)lar işte :)

maxresdefault.jpg

Yine konuya hırsız olmakla övünen, ceza almayacağını bilse milletin evini soyup arabasını çalacaklar toplanmış. 🪓

Eskiden hırsızların bile bir gururu vardı, hırsız dediğinde küsüp saklanırlardı bir köşeye. Son 15 yıldır hırsız olmak övünülecek bir şey olmuş. :D Şimdi suratlarına hırsız diyorsun, duyarcı oluyorsun. Medeniyetsiz diyorsun, duyarcı oluyorsun. Vicdani gelişmişliğin yok diyorsun, yine duyarcı oluyorsun. :D

Yine konuya hırsız olmakla övünen, ceza almayacağını bilse milletin evini soyup arabasını çalacaklar toplanmış. 🪓

Eskiden hırsızların bile bir gururu vardı, hırsız dediğinde küsüp saklanırlardı bir köşeye. Son 15 yıldır hırsız olmak övünülecek bir şey olmuş. :D Şimdi suratlarına hırsız diyorsun, duyarcı oluyorsun. Medeniyetsiz diyorsun, duyarcı oluyorsun. Vicdani gelişmişliğin yok diyorsun, yine duyarcı oluyorsun. :D
İroni yapıyoruz.

10.000 miryar milyon TL'em olsa da korsan kullanacağım. Patlayın. Ayrıca korsan oyunlar "2.5 Mbit" hızla indiriyorum. Steam'den bile daha hızlı indiriyor süper. Korsan indireceğim, trainer indireceğim, tak tak bitireceğim sileceğim sonra diğer oyun böyle böyle hepsini bitireceğim. 34938483 TL vermeden bütün oyunları oynayacagım. Benim olacak fıstık vuracağım kırbacı "sırakkk" binicem sırtına "sırakkk" kudurun benim olacak benim "zuhahahahahah".

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İndiricen sonra virüs bulaşacak bulaşınca da bu foruma gelcen sonra Recep abi senin konunu mutelecek zuahahahaha.

Linç yiyen ağlayıp konusunu açıyor. Gösterirsin örneği, biz de gerekli ya da gereksiz linç diye yorumumuzu yaparız.

Gereksiz linç atan tayfa diyerek somut bir veri ortaya koymuyorsun, ben de seni haklı linçin mağduru görmekten alı koyamıyorum bu durumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı