Technopat Sosyal'deki gereksiz linç atan tayfa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçecek hesabın Technopat'ın eline geçecek konu açtığın için :D
O zaman dans.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Morsana mesmek mok sarkisi:

Morsana mesmek mook x2 hoppalaa!

naSı Yanİi sen KoRSan mı KulAnıYOrsuN 😮 bİLGisAyarA vİrüs BuLaşÇak aMa HaKEttİn😡(!)
Onlarda ayrı mesela sanki öyle yazdı diye korsan kullanmayı bırakacaz. Şu an bu yorumu yazarken bile korsan oyun kuruyorum. Oyun Steam'de 210 TL çokta fifi...

Yine konuya hırsız olmakla övünen, ceza almayacağını bilse milletin evini soyup arabasını çalacaklar toplanmış. 🪓

Eskiden hırsızların bile bir gururu vardı, hırsız dediğinde küsüp saklanırlardı bir köşeye. Son 15 yıldır hırsız olmak övünülecek bir şey olmuş. :D şimdi suratlarına hırsız diyorsun, duyarcı oluyorsun. Medeniyetsiz diyorsun, duyarcı oluyorsun. Vicdani gelişmişliğin yok diyorsun, yine duyarcı oluyorsun. :D

Ben kimsesin evini gidipte soymam hırsızlık ağır bir laf ne yapalım oyun oynamayalım mı?

O zaman yasa çıkarsınlar kardeşim kaç senedir korsan siteler var engelleyebiliyor musun milletin kullanmasını? gelip burada niye hakimcilik oynuyorlar anlamıyorum.
Nasıl p*rno sitelerini engelliyorlar tespit etsinler korsan siteleri engellesinler?

Bu forumda ki üyeler "korsan, Rampage, Everest, crack, yazılıma nereden başlanır? " bu kelimeleri gördüğü an hem linç ediyor hem de yazan kişiye kahkaha emojisi falan atıyor. Normal bir şekilde "korsan kullanılmaması lazım çünkü emek hırsızlığı", "Rampage ürünleri genelde iyi olmuyorlar ondan dolayı önermem" demek yerine dalga geçiyorlar. Bu forumda düşünce özgürlüğü yok kusura bakmayın, farklı bir görüşte kişilere saygı duyulmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı