Technopat Sosyal'in sevmediğiniz tarafları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir arkadaş ilanı çok uçuk fiyata satıyordu, mesaj olarak daha uygun fiyata bulabilirsiniz diye yazdığım için 1 ay 2. el kısmından ban yedim. Sitede hesabı sil gibi bir seçenek olsa direkt hesabı silip çıkacaktım. Adaletsiz ceza sistemini sevmiyorum. (Kendi görüşümü belirttim inşallah bundan da ceza almam.)
Ben de inşallah ceza almam diyerek şunu anlatacağım. Arkadaş Epic'in verdiği ücretsiz Nitro'yu 10TL'ye satmaya çalışıyordu. Ben de "Ücretsiz Nitro'yu 10TL'ye alacak birini mi arıyorsunuz?", diye sordum. Şu an 2. elde 1 ay banım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekleri söyleyene, kızgın atmak kaç puan? @Mithat Berhan
Puan?

Sadece her şeyi tek taraflı düşündüğünü düşündüğüm için hoşuma gitmedi ve böyle bir ifade attım.

Görüyorum, ara sıra uygunsuz hitap sekilleri kullanıyorsun, absürt denilecek şeyler olabiliyor.

Adaletsizliğini gördüğün kısmı da belirtir misin?

Yeni tema eklenmemesi, sürekli Dimension ve normal temalar arası geçiş yapıyorum 😥

Puan?

Sadece her şeyi tek taraflı düşündüğünü düşündüğüm için hoşuma gitmedi ve böyle bir ifade attım.

Görüyorum, ara sıra uygunsuz hitap sekilleri kullanıyorsun, absürt denilecek şeyler olabiliyor.

Adaletsizliğini gördüğün kısmı da belirtir misin?
Belirtsem sayfalar yetmez. Size önerim, arama kısmına "gereksiz ceza" yazın. O zaman görürsünüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı