Technopat Test Pilotları Arıyor!

Hocam ofise istediğimiz zaman ziyarete gelebilir miyiz ? Yakınlarda olurum uğrayabilir miyim ?

Uğramanızda sorun olmaz ancak bir telefon açıp haber alırsanız daha sağlıklı olur. Ben 1 ay gibi bir süre önceden haberleşmeme rağmen gittiğim gün toplantıları vardı. 5'te gitmiştim. O zamanda eğitim vardı. :D Technopat çalışıyor. :)

Ben ofisin önünden geçtim. Saat geç olduğu için rahatsız etmek istemedim. :)

Ben en az 10 kez o ofisin sokağına gidip şimdi işleri vardır sonra uğrarım demişimdir. Olay çıkınca Recep Abi'nin video çektiği cama bile hastayım. :D En sonunda gittim de rahatladım. Gözüm açık gitmem artık. Arkadaşlarıma bile her zaman bahsediyorum. Gideceğimi duydukları zaman "bende geleyim mi?" diyenler oldu. :D

Merhabalar,

etkinlik yarın (Salı günü) saat 14:00'te Technopat Ofisi'nde gerçekleşecek. Başvuran arkadaşlar sırayla:

İletişim bilgilerinizi lütfen recepbaltas [et] technopat.net adresine iletiniz. Gelemeyecek olan arkadaşlar durumlarını belirtirse seviniriz. Katılmak isteyen varsa lütfen belirtsin şimdiden. Kontenjanın biraz üstüne çıkabiliriz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı