Technopat Test Pilotları Arıyor!

Ben şehir dışındayım. Yanlış anlaşıldım sanırım. Teklif için teşekkürler ancak hakkımı başka bir arkadaşa vermek istiyorum.

Merhabalar!

Bu hafta Technopat ofisinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz bir kullanıcı testi etkinliği olacak. İstanbul'da ikamet eden (veya İstanbul'a gelebilecek ) ve ses kartı veya kulaklıklara meraklı (ses deneyimine önem veren) 5 arkadaşı İstiklal Caddesi'ndeki Technopat ofisinde davet edeceğiz. Bu gönüllü arkadaşlardan bazı ürünleri incelemelerini ve sonrasında deneyimlerini, beğendiklerini ve beğenmediklerini Technopat kamerasına anlatmalarını isteyeceğiz. Son olarak da görüşlerini Technopat YouTube kanalından yayınlayacağız.

Bu ulvi görev için kimler hazır ? Bizle misiniz değil misiniz İskoçyalılar!
Kulaklık ve ses kartları ile aram iyidir ama Ankara'da oturuyorum. İnşallah bir ara görüşürüz belki benim sistemi beraber toplarız. :D

Hocam akşam 5-6 gibi olsaydı katılırdım da, saat 2'de ben işte oluyorum. :(

Eğer etkinlik saati değişmeyecekse yerimi çok istekli bir arkadaşa bırakabilirim.

Recep abi ben katılamıyorum ancak arkadaş ile birlikte Logitech G300 mause, G230 kulaklık ve G105 klavyeyi inceleyeceğiz.
G27 elime geçince de incelemedik iğne ucu kadar yerini bile bırakmayacağım :)

Arkadaşlar 10 kişiye kadar müsait proje. Gelmeyenler çok üzülür bakın :) Duyduğuma göre güzel bir etkinlik olacakmış :) Ses konusunda deneyimim yok demeyin. Recep Baltaş ve Ali Güngör ile kamera karşısına geçeceksiniz. Hatta biraz daha şanslıysanız belki benimle bile tanışabilirsiniz :)

Arkadaşlar 10 kişiye kadar müsait proje. Gelmeyenler çok üzülür bakın :) Duyduğuma göre güzel bir etkinlik olacakmış :) Ses konusunda deneyimim yok demeyin. Recep Baltaş ve Ali Güngör ile kamera karşısına geçeceksiniz. Hatta biraz daha şanslıysanız belki benimle bile tanışabilirsiniz :)
Aman abi senden korkuyorum ben. Senle konuşurken dilim sürşerse, ceza niyetine ağzımı bantlarsın. :D

Ne zaman olacak bu? Belki o zamana kadar iyi bir ürün bulabilirim.

Sizi neden ekran başında göremiyoruz. :confused::( :)

İstanbul'da olsam sabahtan gelir çevrede takılırdım etkinlik saati başlayana kadar. :) Üniversiteye bu sene bir gideyim de bir kaçamak yapıp İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum. Gelirken tabi boş gelmem, kestane şekeri getiririm Bursa'dan. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı