Technopat üyeleri kaçıncı sınıf?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teknik olarak hâlâ öğrenci olsam da benim durumum karışık. Lisans başlangıcı 2010. O bölümü bırakıp, başkasını 2018'de bitirdim. Şu anda yüksek lisans tez yılındayım.

Covid yüzünden hocamla görüşüp çalışmamı şekillendiremedim. Normal süreyi geçtik. Bir de konudaki problemler üzerinde çalışmak için Maple kullanmam lazım ama bilgisayarın anakartı bozulduğu için elim kolum bağlandı. Tünelin ucu gözükmüyor. Bu YL mevzusu bitse bile işsizliğe çare bulamayacağım. Bu sebeple konu dışında olsa bile çok önemli olduğu için uyarmak istedim. Geleceğinizi iyi planlayın. Bizim ülkemizde üniversite okumak ciddi derecede zaman ve para kaybı olabilir. Başta iyi gözüken sektörünüz siz mezun olana kadar ölebilir. Bu iki değerli varlığı yatırım ve kendi işinizi kurma maksatlı kullanabilirsiz.

Saygılar.

Teknik olarak hâlâ öğrenci olsam da benim durumum karışık. Lisans başlangıcı 2010. O bölümü bırakıp, başkasını 2018'de bitirdim. Şu anda yüksek lisans tez yılındayım.

Covid yüzünden hocamla görüşüp çalışmamı şekillendiremedim. Normal süreyi geçtik. Bir de konudaki problemler üzerinde çalışmak için Maple kullanmam lazım ama bilgisayarın anakartı bozulduğu için elim kolum bağlandı. Tünelin ucu gözükmüyor. Bu YL mevzusu bitse bile işsizliğe çare bulamayacağım. Bu sebeple konu dışında olsa bile çok önemli olduğu için uyarmak istedim. Geleceğinizi iyi planlayın. Bizim ülkemizde üniversite okumak ciddi derecede zaman ve para kaybı olabilir. Başta iyi gözüken sektörünüz siz mezun olana kadar ölebilir. Bu iki değerli varlığı yatırım ve kendi işinizi kurma maksatlı kullanabilirsiz.

Saygılar.

Bayağı uğraşmıssınız ben şu an yazılım mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği okuyorum.

Haziran 2020'de LGS'ye girmiştim. 3-4 saniye düşünüp siz anlayın artık.

Ayrıca (bugün de anket doldurduk çok şükür)

Ortaokulda okuyan senior engineerları da görmek nasip oldu.

12.sınıf bilişim teknolojileri bölümü.
İnşallah üniversiteyi de yazılım mühendisliği.

Ben de 9. sınıf fen lisesiyim. Ne olur bir tavsiye ver abi ben bıktım. Gaza geldim kazandım fen lisesi şimdi ödevlerin içinde boğuluyorum. Şimdiden pişmanım.
Buna alışmanız lazım. Eğer diyorsaniz ki ben böyle şeylere gelemem, o zaman o okuldan ayrılmaktan başka seçeneğiniz yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı