Technopat Üyelerine Hakaret Eden Adam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
I5-4670 alır takar niye komple değişim gereksin ki öyle diyerek ne kadar cahil olduğunu ve ciddiye almaya gerekmiyen biri olduğunu gösteriyor bu...

Geçen birkaç DH'ciyle tartıştım. O küfürbaz ve kötü forumu savunup Technopat'a hakaret ediyorlardı. Türkçe kurallarından yakınıyorlardı. İnternet'in en çöplük mekanından gelenler bu elit foruma alışamazlar tabi...

Bende o foruma üyeyim kaç senedir troll beyinsizler yüzünden az daha bozuluyordum. Yine de işimi görüyor ama veled kaynıyor içi. Gireceksem Android bölümünde geziyorum.

@Conficker Belasi hocam ben sizi PCNet de görmüştüm belki beni hatırlarsın ama seni hatırlıyorum ben :)

Seviye çok düşük, bunlara harcanan zamana yazık. Aile terbiyesi görmeyeni zaten burada tutmuyoruz. Facebook şikayet aracını kullanmak yeterli. Bazıları sırf ilgi çekmek için yapıyor, bazıları da oyun bilgisayarı adı altında pahalı işlemci ile zayıf, hatta entegre ekran kartı satmaya alışmış bakkaların çırakları.

@Conficker Belasi hocam ben sizi PCNet de görmüştüm belki beni hatırlarsın ama seni hatırlıyorum ben :)
Orda sildiler ikiz kardeşim Genel Moderatör'e sarmış Facebook,Twitter'da bulaşmış DH'cı kafasında onun yüzünde ama ordan da uzaklaştırmışlar kardeşimi Intel ,Apple ve Nvidia düşmanı gördün mü işte o kardeşim olabilir...

Seviye çok düşük, bunlara harcanan zamana yazık. Aile terbiyesi görmeyeni zaten burada tutmuyoruz. Facebook şikayet aracını kullanmak yeterli. Bazıları sırf ilgi çekmek için yapıyor, bazıları da oyun bilgisayarı adı altında pahalı işlemci ile zayıf, hatta entegre ekran kartı satmaya alışmış bakkaların çırakları.
Ciddiye alıncak tipler değiller doktor kendi halinde bırakın diyor onlar için.

Hakaret etmeyi marifet biliyorlar. Sevmiyor isen takip etmezsin. Ama kimsenin hakaret etmeye hakkı yok.

Gereksiz insanlar boş boş laf atıyorlar. Ne yazık ki bende bir bakkal'da çalışıyorum ama onlar gibi düşünmüyorum. Müşteri geliyor yok 3 çikolayt ekran kartı GTA 6 çıkarsa onu bile kaldırır diyorlar içimden gülüyorum. HD 5450'yi 160 TL'ye satıyorlar. Para lazım idi yoksa girmezdim asla bu gibi bakkalara, sağolsun technopat sayesinde öğrendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı