Atatürk'e hakaret eden şahıs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Baş kapatmanın namus, şeref, edeple nasıl bir ilgisi olabilir, bana adam gibi cevap verebilir misin? Başını kapatmayan namussuz mu oluyor, neden namus şövalyeliği yaparak kadınların özgürlüğüne engel olmaya çalışıyorsunuz? Dediğin gibi sembol olabilir ancak türban, türbanlı türbansız fark etmeksizin herkes taciz altında. Analarımız, bacılarımız hatta erkek çocukları bile taciz altında, bunun sebebi din değil, bilinçsizlik. İnsanların bilinçsizliğini, kadınları örtünmeye zorlayarak sağlayamazsın. Bildiğimi yine okumaya devam eder insanoğlu, eğer adam gibi ceza sistemi olsaydı -caydırıcı olmalı, ön kapıdan sokup arka kapıdan çıkarmamalı- şu an bu olaylarla az karşılaşıyor olacaktık. Şimdi çıkıp da bana burada “Allah, ahirette cezalandıracak zaten.” deme. Olmayan konumda neyin cezası kesilecek? Bu dünyada zulüme uğruyorsan burada versin cezasını, tabii ortada gerçekten bir tanrı varsa 🙃
Tanrı insan oğluna belasını verdi merak etme dünya şu an sürünüyor senin bilim adamların daha tedavi bulamadı var olmayan bir şeyle uğraşmak nasıl bir duygu çok cahilsiniz memleket gelişiyor.

Tanrı insan oğluna belasını verdi merak etme dünya şuan sürünüyor senin bilim adamların daha tedavi bulamadı var olmıyan birşeyle uğraşmak nasıl bir duygu çok cahilsiniz memleket gelişiyor.
Evet doğru söylüyorsun daha bulunamadı fakat en azından olmayan bir baba figürüne ellerini açıp dua etmek yerine bilimsel çalışmalarla çözüm bulmaya çalışıyorlar, bu da bir artı bence 😉 Bu arada bu yazdıklarından yaşının küçük olduğu rahatlıkla anlaşılıyor, ailene kızmak lazım tabii ki.

Aslında buna etki eden Ataputçuluk da var tabii ki, Atatürk’ü savunayım derken onu ilahlaştırıp diğerlerinin ağzına koz verenleri saymıyorum bile.
Sözlerinize katılıyorum ancak bu dediğiniz çok yanlış.
Dışarıda hiç Atatürk'ün heykeline tapan kişi gördünüz mü siz?
Veya Atatürk'ü tanrısı ilan eden?
Atatürk'ü sevip saygı duyup onun peşinden gitmek putçuluk mu oluyor?
Olmayan bir şeye tapmak daha mı mantıklı?
Çok yanlış bir düşünceniz var, diğer söylediklerinize katılıyorum.

Yaşım küçük değil senin yaşın büyük beynin küçük olabilir insanların siyasi ve dini görüşlerine saygı duymıyan bir grupsunuz ağlamayın zırlamayın bu millet kimin ne olduğunu iyi biliyor 2023'de gene ağlamaya devam edeceksiniz ailen kızmaya gerek yok grup yapınız zihniyetiniz aynı.

2023'de kimin ağlayacağını göreceğiz ama orası farklı bir konu ve bildiğim kadarıyla burada siyaset yasak. Sen Atatürk'le herhangi bir başkanı kıyaslayamazsın. Atatürk'ten sonraki bütün yöneticiler "Atatürk'ün kurduğu sistemde ve onun sayesinde" şu an yöneticiler.

Bu şahsı uzaklaştırmayan forum yönetimine de sevgiler.

Daha da girilmez bu foruma.

Aktif bir kullanıcı değildim zaten ama madem "düşünce özgürlüğü" adı altında Atatürk'e dolaylı yoldan da olsa hakarete izin var benim de bu sitede işim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
2023'de kimin ağlayacağını göreceğiz ama orası farklı bir konu ve bildiğim kadarıyla burada siyaset yasak. Sen Atatürk'le herhangi bir başkanı kıyaslayamazsın. Atatürk'ten sonraki bütün yöneticiler "Atatürk'ün kurduğu sistemde ve onun sayesinde" şu an yöneticiler.

Dincilerin öğrendiklerini din zannetmesi kemalistlerin Atatürk hakkında öğrendiklerini gerçek zannetmesi ile aralarında hiçbir fark yoktur. Mustafa Kemal etten tırnaktan bir insandır akıllı ve zeki insandı sizin din düşmanlığı hırsınız insanları koyun diye aşağılamanız memleketi bu hale getirdi ben hiçbir siyasi görüşü tutmuyorum zaten.

Bu şahsı uzaklaştırmayan forum yönetimine de sevgiler.

Daha da girilmez bu foruma.

Aktif bir kullanıcı değildim zaten ama madem "düşünce özgürlüğü" adı altında Atatürk'e dolaylı yoldan da olsa hakarete izin var benim de bu sitede işim yok.

Burada Atatürk'e kim hakaret etmiş göster bakayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı