Technopat Üyelerinin Cinebench R23 Test Sonuçları

Cinebench R23 sanırsam dün çıktı, @Yararsız Üye kullanıcısının açmış olduğu "Technopat Üyelerinin Cinebench R20 Sonuçları" isimli konunun artık eskimiş olduğunu düşünüyorum. Sonuçlarımızı paylaşalım burada. İndirme linklerini aşağıya bırakıyorum.
Techspot
Maxon
Guru3D
Benim Ryzen 5 1600AF (4.0Ghz 1.4V/ 3200MHz 1-16-18-18-36 RAM / MSI B450M-A PRO MAX) SC-MC ve sıcaklık sonuçlarım;
Cinebench R23.png

Ryzen 5 2600 işlemcisi. İkinci el olarak alacağım ama normal internet değerlerinden bir tık düşük gibi duruyor. Anlayan biri varsa yorumlaya bilir mi?

Dosya Ekleri

• R3jpeg.jpeg
    R3jpeg.jpeg
    143,1 KB · Görüntüleme: 88
Ryzen 5 2600 işlemcisi. İkinci el olarak alacağım ama normal internet değerlerinden bir tık düşük gibi duruyor. Anlayan biri varsa yorumlaya bilir mi?
Hocam benim arkadaşta 1600AF var, adam 4 yıl boyunca içini açıp temizlememişti bile. Stok fanla işlemci sürekli pişiyor throttling yiyordu. Macununu yenilediğimde artık ortada macun bile kalmamıştı. Buna benzer bir durum olabilir.

Hocam benim arkadaşta 1600AF var, adam 4 yıl boyunca içini açıp temizlememişti bile. Stok fanla işlemci sürekli pişiyor throttling yiyordu. Macununu yenilediğimde artık ortada macun bile kalmamıştı. Buna benzer bir durum olabilir.
yani anladığım bu değerler şuan için kötü. Bunun nedeni macun filan olabilir tabi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı