Technopat üzerinden dolandırıcılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kullanıcı uzun süre önce ban yedi. Forumdaki tüm Game Pass ilanları çalıntı kredi kartları ile alınıyor veya plati.ru gibi sitelerdeki kaçak hesapları sunuyorlar. 30 TL'lik hizmeti 10 TL'ye satan adamdan bir şey satın alıyorsan kusura bakma sorun sende.

Bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

Ben de bunu yazacaktim. 10 TL'ye sınırsız kullanmak ne kadar mantıklı?

Kesinlikle bu olaydan sonra bende destekliyorum.
Çocuğa hakaret etmedim bir şey yapmadım neler diyor bana. Bir de diyor Allah senden çıkarır :D
a be çocuk, hiç mi kafan yok senin? Dolandırıcılık yaparken bir de işe Allah'ı karıştırıyorsun.

Yaşı çok küçük büyük ihtimal, ödemeyi ne ile yapmistiniz? Papara falan mı?

Biraz da ortak hesap alıp sıkıntı yaşamayanlara güvendim ama benim denk geldiğim adam dolandırıcı çıktı. Şansın böylesi ama mutluyum, daha büyük meblalar ile de yaşayabilirdim aynı durumu.
Giden 10 TL oldu, o da koymaz.

Ah bir anlasam :D

Komik çocukmuş. Bir de yanlış görmediysem aynı hesabı 186 kişiye vermiş. 30 TL karşılığında bir ayda 1830 TL kar yapmış. İnanılır gibi değil.

Ben de bunu yazacaktim. 10 TL'ye sınırsız kullanmak ne kadar mantıklı?

Yaşı çok küçük büyük ihtimal ödemeyi ne ile yapmistiniz? Papara falan mı?

Bu arkadaştan 1 yıllık Spotify hesabı aldım hem de oyun hesabı aldım. İşte, satıcı var satıcı var.

Neyin hakkından bahsediyor onu da anlamadım. Sen zaten milleti dolandırmışsın en büyük kul hakkını yiyen o. Sınırsız 10 TL saçma evet ama 5-6 ay idare etse bile yeterdi. Sonuçta 5-6 ay 10 TL'ye gamepass alıyorsun.

Profile göre yorumlamak doğru değil fakat şu profili girip incelediğim zaman ben alışveriş yapmazdım. Yasaklamak bu kişiler için bir çözüm değil, yasaklanırsa bunun yanında işini düzgün yaparlara yazık olur. CIMER'e yazsan takipsizlik çıkıyor, sen yasaklasan ne olur yani? Geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı