Technopat ve Technopat hakkında yalan konuşanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çöp ürüne çöp denir, size göre saygısızlık olan üslup başkasına göre değildir, bazı insanların üslubu serttir, lafı direkt sert şekilde söylerler. Her neyse Mikail bey hala hatırlıyor ise bu konu hakkında açıklama yapar, sizin de 7 yıllık konuyu ısıtıp daha sonra adamı linç etmeniz de bayağı komik, ayrıca yetkisini kötüye kullanma yok, Türkçe kuralları yanlış yazılmış, o zamanları bilen hatırlar Türkçe kuralları şimdiye göre çok daha sert ve katı idi, eski kurallar olsaydı çoğu kişi zor dururdu burada, belki ben de duramazdım. Gelmiş bir de bana boş diyor 7 yıl önceki olaydan linç çıkaran çocuk.

@MF, 7 yıl önceki konuya açıklama yapmak ister misiniz?

Çöp ürüne çöp denir, size göre saygısızlık olan üslup başkasına göre değildir, bazı insanların üslubu serttir, lafı direkt sert şekilde söylerler. Her neyse Mikail bey hala hatırlıyor ise bu konu hakkında açıklama yapar, sizin de 7 yıllık konuyu ısıtıp daha sonra adamı linç etmeniz de bayağı komik, ayrıca yetkisini kötüye kullanma yok, Türkçe kuralları yanlış yazılmış, o zamanları bilen hatırlar Türkçe kuralları şimdiye göre çok daha sert ve katı idi, eski kurallar olsaydı çoğu kişi zor dururdu burada, belki ben de duramazdım. Gelmiş bir de bana boş diyor 7 yıl önceki olaydan linç çıkaran çocuk.

@MF, 7 yıl önceki konuya açıklama yapmak ister misiniz?
Tamam anladık arkadaşınızı bu kadar savunmayın. :/

Mikail beyin açıklama yapabileceğini pek sanmıyorum. Bu konu Technopat'a göre fazla fazla bile saldırgan. Günün ilk ışıklarıyla yataktan kalkan mod tarafından kilitlenecek. Konuşanlardan da kan alınacak :D

Mikail bey benim arkadaşım değil maalesef, hatta bu forumda en az denk geldiğim, neredeyse hiç sohbetimin olmadığı birisi, kendisinden çok fazla Türkçe kuralları ile alakalı da ceza yedim hatta, bazı konularda belki ufak çaplı anlaşamadığımız durumlar da olmuştur, onun üslubu size göre yanlış olabilir, fakat 7 yıl önceki mağara mesajı çıkarıp adamı linç etmeniz de ne demek oluyor? Siz neden 7 yıl önceki konu sahibini bu kadar savunuyorsunuz? Arkadaşınız falan her halde!

Kardeşim hala adamı koruyorsun. Saçmalığa bak, bilmeyebilir araştırmamış olabilir. Savunmaya bak. Kimseyi rencide etmeye hakkınız yok. Dersin ki güzel kardeşim buna makro bulamazsın atayamazsın. Çöp mouse ne demek? Hala da savunuyorsun. Gülünç.
Katılıyorum, Çok iyi söylemişsin.
Mikail bey benim arkadaşım değil maalesef, hatta bu forumda en az denk geldiğim, neredeyse hiç sohbetimin olmadığı birisi, kendisinden çok fazla Türkçe kuralları ile alakalı da ceza yedim hatta, bazı konularda belki ufak çaplı anlaşamadığımız durumlar da olmuştur, onun üslubu size göre yanlış olabilir, fakat 7 yıl önceki mağara mesajı çıkarıp adamı linç etmeniz de ne demek oluyor? Siz neden 7 yıl önceki konu sahibini bu kadar savunuyorsunuz? Arkadaşınız falan her halde!

O onun arkadaşı, bu bunun arkadaşı nereye gidecek bu tartışmanız?
Ayrıca doğru olanı söylemeseydi Mikail Abi'yi savunsaydı eminim bir laf söylemezdiniz, Linç'de değil bu aslında, Dava'da haksız olana ceza vermek Linç'mi sayılıyor? Aynı şey.

Mikail bey neden böyle bir şey yaptı acaba? Çok rencide edici. Düşünsene mouse almışsın imkanın elverdiği kadar. Sonra yazılımını kurmuşsun ve nasıl makro yapılacağını öğrenmek için Technopat'a girmişsin ve biri heves ile aldığın mouse'a çöp diyor. Ve sonra ise "Bana göre bu forumda çöp" diyence üyeliğin siliniyor. Ahh çok üzücü.😔
Çok ayıp bu ya. Eski diye eleştirmeyecek mi? Adam almış bir kere çoğu arkadaşımızın dediği gibi durumu olmayabilir. Çok bir şey dememiş masum hatta niye üzdün ki demiş. Hatalı olduğu mesaj düzenlemesinden belli. Yetkili bir hesap olduğu için yetkisiyle üyeye haksızlık ettiğini düşünüyorum bu da benim görüşüm.

2. ve 3. konuda herhangi bir kusuru yok arkadaşların. Sorunlu olanlar moderatörler. Bu arada çok çabuk döndünüz. Bir hafta bekleseydiniz bari de unutsaydık konu açtığınızı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı