Technopat videosunu izinsizce yayınlayan Twitter sayfası!

En iyi cevaplar
1
Yer
Bahçelievler
Merhabalar. Az önce Technopat videosundan izinsizce fotoğraf çalan bir Twitter paylaşımı gördüm. Bu konumda o paylaşımı ifşalayacağım. Öncelikle videolarınıza o kadar uğraşıp emek verdiğinize göre telif hakkını da almışsınızdır diye düşünüyorum.
@ondaonfutbol isimli Twitter sayfası "çekiliş yapıyoruz" diye bir paylaşım yapıp, altına da Technopat videosundan arakladığı laptop görselini koymuş.

İlgili Twitter paylaşımı:

Fotoğrafın araklandığı video:

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör'ü konuya davet ediyorum. Sizler bunun gereğini yaparsınız. :)

İbrahim Zdemir

Exapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
60
Yer
Pillars of Creation

Furisty

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Para nere ben ora!
Merhabalar. Az önce Technopat videosundan izinsizce fotoğraf çalan bir Twitter paylaşımı gördüm. Bu konumda o paylaşımı ifşalayacağım. Öncelikle videolarınıza o kadar uğraşıp emek verdiğinize göre telif hakkını da almışsınızdır diye düşünüyorum.
@ondaonfutbol isimli Twitter sayfası "çekiliş yapıyoruz" diye bir paylaşım yapıp, altına da Technopat videosundan arakladığı laptop görselini koymuş.

İlgili Twitter paylaşımı:

Fotoğrafın araklandığı video:

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör'ü konuya davet ediyorum. Sizler bunun gereğini yaparsınız. :)
İsimden anlıyorsunuz ne olduğunu.

d1nt

Millipat
En iyi cevaplar
2
3 Saniyelik iPhone çekilişi gibi :D.

Agnes

Hectopat
En iyi cevaplar
6
''Arkadaşlar sadece 10 dakikaya özel 50 tane 2080 Ti çekilişimiz var. Kazanma şansını yakalamak için @çekilişyokb*okvar sayfamızı takip edin.''

Elekrono

Decapat
En iyi cevaplar
2
Yer
System32
Böyle insanların var olduğu aklıma geldikçe sinirden kafayı yiyorum çıldırıyorum.

Yukarı