Daha önce hiç kullanmadım. Ama yukarıdaki örneklere bakacak olursam gayet işe yarar bir özellik. Ben yazıyı yazarken yazılışını bilmediğim bir kelime falan kullanırsam yeni sekme açıp doğrusuna bakıyorum direkt :D . Onun dışında çok fazla yazım hatam olmuyor genelde.

Hiç kullanmadım. Kendim düzgün yazmaya çalışıyorum. 1-2 kere denemek için bilerek hatalı yazdım, genel olarak güzel çalışıyor ama nadiren de olsa metni daha fazla bozduğu oluyor.
Yazım denetiminin en iyi şekilde çalışması için özelliği kullanmadan önce doğru noktalama işaretlerinin konulması gerekli. (y)

Ayrıca kullanıcıların birçoğu özelliği kullandıktan sonra bozulan yerleri düzeltmemekte ve ceza aldıklarında suçu yazım denetimine atmakta. Yazım denetimi yardımcı bir araçtır, kullanıldığında dahi sorumluluk mesajın sahibi olan kullanıcınındır.

Son düzenleme:
Yazım denetiminin en iyi şekilde çalışması için özelliği kullanmadan önce doğru noktalama işaretlerinin konulması gerekli.

Bunu bilmiyordum. Denemek için yazdığım cümleleri her yönden bozuk yazıyordum, noktalama hataları da dahil. Bilgi için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı