Technopat yeni içeriğimiz

34lucifer28

Hectopat
Merhaba moderatör ve yönetici arkadaşlar. Oncelikle yeni sayfa dizayni için emegi gecen herkesin eline saglik. Ancak bir öz eleştiride bulunmak istiyordum. Malum sayfamiz her turlu (uygunsuz olmayan) içerige acik. Haliyle sorunlarini dile getiren ve cozum arayan ya da sohbet amacli bir cok konu acilabiliyor. Fakat yeni dizaynda benim gorusumce en buyuk eksiklik "öne çıkart" butonunun olmamasi. Çunku malum gercekten cozum aradigimiz konular için actigimiz basliklar bazen sohbetlerin gerisinde kalıyor ve fazla kullaniciya ulasamiyor. Haliyle cozumsuz ya da fazla oneri alamadigimiz durumlar yasaniyor. Bu nedenle muhakkak ki ilgili arkadaslar calisiyordur ama "öne çıkar" butonunun calismasinda oncelik iyi olur diye dusunuyorum. Simdiden kusura bakmayin. Sadece ailenin bir uyesi olarak öz elestiri olarak kabul ederseniz sevinirim. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Arkadaşlar, öne çıkarma düğmesi zaten gelecek. Öne çıkarma düğmesi için kullanılan eklenti, XenForo'nun şu anki sürümüyle uyumsuz. Eklentinin güncel sürümü çıktığı zaman gelecek.

Arkadaşlar, öne çıkarma düğmesi zaten gelecek. Öne çıkarma düğmesi için kullanılan eklenti, XenForo'nun şu anki sürümüyle uyumsuz. Eklentinin güncel sürümü çıktığı zaman gelecek.

Hocam doğrudur. Zaten calismalar yapildigina eminiz. Bizler sadece öz elestiride bulunmak istedik. Bunun sebebi de örnegin bir konu acin ve deneyin. Eskiden bircok kisiye ulasirken sorununuz şu an maalesef 3-4 oneri ya da cozum mesajiyla kalıyor. Haliyle sizlerinde dikkatini cekmistirki sohbet icerikli konular cozum bekledigimiz konulardan daha baskin. Bu sadece aile uyesi olarak durumumuzu anlatmakti.

Yeni konular

Geri
Yukarı