Technopat yetkilileri Xiaomi hakkında ne düşünüyorlar?

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Telefon önerisi istenildiğinde bir çok moderatörden Xiaomi modellerini tavsiye ettiklerini falan gördüm lakin yöneticiler hakkında hiç bir fikrim yok.

Mesela Technopat Youtube kanalında da hiç Xiaomi hakkında bir video görmedim. Tavsiye mi etmiyorlar?

Sanırsam Türkiye'de resmi garantisi olmayan cihazları önermiyorlar.
Birçok kişi zaten incelemesi olsun, yorumları, resimleri, çakma haberleri bile zaten duyuruluyor gerek kalmıyor :)
Merhabalar. Telefon önerisi istenildiğinde bir çok moderatörden Xiaomi modellerini tavsiye ettiklerini falan gördüm lakin yöneticiler hakkında hiç bir fikrim yok.

Mesela Technopat Youtube kanalında da hiç Xiaomi hakkında bir video görmedim. Tavsiye mi etmiyorlar?
Ben öneriyorum, çıktığında zaten sosyalde birkaç konuda belirtmiştim. Sadece ülkede 3G üzerinden görüntülü görüşme yapacaklara önermiyorum çünkü bu özellik bulunmuyor telefonlarında(bence gerek de yok).

Birçok kişi zaten incelemesi olsun, yorumları, resimleri, çakma haberleri bile zaten duyuruluyor gerek kalmıyor :)

Ben öneriyorum, çıktığında zaten sosyalde birkaç konuda belirtmiştim. Sadece ülkede 3G üzerinden görüntülü görüşme yapacaklara önermiyorum çünkü bu özellik bulunmuyor telefonlarında(bence gerek de yok).

Hocam siz de moderatördünüz önceden değil mi?

Evet önerilmeyecek bir marka da değil zaten. 3G görüntü bence de şu zamanda şart değil. Kullandığımız sosyal medya uygulamalarında bile bulunuyor artık.
İncelenmesi için gönderilirse neden incelenmesin?

Bakalım daha bugün mağazası açıldı. Yakın zamanda gönderirler umarım.
Sanırsam Türkiye'de resmi garantisi olmayan cihazları önermiyorlar.

Artık var.

Sosyalde öneren çok var ama iş YouTube ye gelince kolay değil inceleme için gönderilmesi gerekiyor belki yakın zaman da gelir diye umuyorum.

Dostum çoğu telefon firma tarafından gönderilir. Sonra kanal alır, inceler ve geri gönderir. Yani o gördüğün önceden incelenmiş telefonlar para ile alınmadı. Reklam için gönderildi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı