Technopat'a giremeden duramıyorum

Ya ben ne yapayım?:D
Geçen sene DH'de ekran kartları benchmark konusu açmıştım, kunuya halen testler geliyor, konuyu güncellemem isteniyor fakat buradan gözümü ayırıp da DH'ye girip o skorları güncelleyemiyorum.
Daha doğrusu DH'den de diğer forum sitelerinden de soğudum. (n)
Hoş iyi ki de soğumuşum diyorum ya neyse.

Bu arada, o dediğim konuya skor eklemiş Technopat üyeleri var ise sırf onların hatırına konuyu güncelleyebilirim.:D

Son düzenleme:
er36po Başka foruma gerek var mı? Bence yok.
Evet, bence de gerek yok. Technopat fazlasıyla yetiyor.

Ama şu da var; Şahsen DH'de öğrendiğim çok şeyler de oldu... nankör olmamak gerek.
Tabi DH'de başıma gelmeyen de kalmadı... Abi forum resmen çöplük olmuş. Orada sözde performansla ilgili bir link paylaşılmış, benim acemiliğim yüzünden o linki tıklamam, PC'ye indirmem ile soyulmam bir olmuştu.:D (Adıma kayıtlı ne kadar hesap, bilgi var ise hepsi gitmişti. Tabi hepsini geri aldım):sinsi:

O da bir şey mi? Ben bildirimlere baktıktan sonra sürekli sayfayı yeniliyorum bildirim gelsin diye.:D (Bazen bildirim geldiğine yönelik olan mesaj çıkmıyor.) Oldukça çok zaman geçiriyorum burada. Android bölümünde dolaşanlar bunun farkındadır zaten.

DH konusuna gelince; hesabım var ama daha bir mesajım bile yok. Technopat Sosyal gibi bir yeri gördükten sonra insanın öyle yerlerde mesaj yazası gelmiyor.

@Silinen üye DonanımHaber'i severim. Konu dışında güzel muhabbet dönüyor. Özellikle "Tipim nasıl SS'li" adlı konular baya iyi oluyor.
Eğer söz konusu sohbet ise; Facebook vb. ne güne duruyor.(y)

Üzülerek açık söyleyeceğim; DH'de saygı-sevgi insanlık haysiyeti, onuru namına eser kalmamış. Bu hale gelmesinin sebebi de ne yazık ki para (Tıklama olayı, vb.) oldu. Bunlar kesinlikle ''Donanım Forum'' (Teknoloji) sitesine asla yakışmaz.

Artık bir parçam oldu burası. :D Gece yatıp kalktığımda hemen bilgisayarı açıp acaba kaç bildirim gelmiş diye bakıyorum hemen. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı