Technopat'a nasıl başladınız?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar Technopat'a nasıl başladınız ne sorununuz vardı da hesap açtınız?
Büyük ihtimal çoğu kişi bir sorunu giderip çıkacaktı ama çok sardı ve devam etti :D
Ben GTA 5'te oppressor motorum kaybolmuştu onun için açtım ve çözüm bulamadık.
Bende ticket atıp düzelttim.
Ve şu anda 1400'e yakın mesajım var.
Bu zamana bana yardım eden sorunlarımı gideren PC'ye eşya alacağımda yardım eden hocalarıma 1000 kere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal çoğu kişi bir sorunu giderip çıkacaktı ama çok sardı ve devam etti :D
Bu zamana bana yardım eden sorunlarımı gideren PC'ye eşya alacağımda yardım eden hocalarıma 1000 kere teşekkürler.
Daha önceden takip ediyordum sonradan hesap açmaya karar verdim.

Normal bir şekilde ilgimi çektiği için kayıt oldum, sonra buralara kadar geldim işte :)

Bilgisayar toplamayı düşünüyorum (toplayamadım) ve onun için klavyelere bakıyordum. Corsair ile Cooler Master'ın klavyesini karşılaştırmak için açmıştım sanırım. Çünkü ilk konum oydu.

Küçüklüğümden beri bilgisayar almak hayalimdi. Sürekli Technopat PC toplama videoları izlerdim. Sonra forumda hayali sistem önerileri almaya başladım. Bilgisayarı toplayınca teknolojiye ilgim arttı, ve kendimi forumda takılır buldum.

1637865207256.png

Küçük bir kanalın Minecraft hesap çekilişine katılıp kazanmıştım. Ve hesaba 2 gün sonra girememiştim. Daha önce böyle bir olayla karşılaşmadığım için hesabın çalıntı olduğunu bilmiyordum :). Fotoğraftakiler de ilk 3 konum.

FIFA 21 de gol sonrası sahneleri geçemiyordum, geçme tuşlarını sormuştum; ve şimdi 2 sene sonra 515 mesajım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı