Technopat'a ücretli üyelik sistemi gelmeli mi?

1996'dan beri çağlayan'da oturuyorum. Para cukkaladığımız falan yok, burada 10 yıllık bir emek, 15 yıllık bilgi birikimi var.

2005-6'da bile chipde NFS'le ilgili yardımcı oluyordunuz, para cukkalasanız neden her gün içerik atasınız?

Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.

Deha gendimize alicak şortimiz yok ne üyeliği (!)

1996`dan beri Çağlayan'da oturuyorum. Para cukkaladığımız falan yok, burada 10 yıllık bir emek, 15 yıllık bilgi birikimi var.
A-Ama hocam, o anlamda söylemedim ki ben. Nerede söylediğinizi hatırlamıyorum fakat, Youtube'dan çok Sosyal'den gelir elde ettiğinizi söylemiştiniz. Emeğinize, bilginize bir şey söylemedim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı