Technopat'a ücretli üyelik sistemi gelmeli mi?

Reklamı kaldır olabilir. Reklamlardan rahatsız olan ve adblock kullanmak istemeyenler için iyi olur.
Giriş yapan kullanıcılar zaten çok az reklam görüyor.

Gelir elde etmek ile cukkalamak arasında devasa bir fark var. Lütfen anlamını bilmediğin kelimeleri kullanma:

Hakkımız olmayan bir parayı cebe attığımızı düşünmüyorum. Çalıştığımızın karşılığını alıyoruz.

Para her zaman lazım ama para lazım diye de burayı sütünü sağdığımız bir ineğe çevirmeyiz. Ücretli üyelikten önce uyarıları kaldırırdık, Sosyal coşardı...
Peki GIF'li profil fotoğrafları neden kaldırıldı?

Peki GIF'li profil fotoğrafları neden kaldırıldı?
Dikkat dağıttığı için. Gelmesi zaten biraz şans eseri olmuştu. Geri gelebilir belki, bilemiyorum. Üstünde düşünmemiz gerek.

Dikkat dağıttığı için. Gelmesi zaten biraz şans eseri olmuştu. Geri gelebilir belki, bilemiyorum. Üstünde düşünmemiz gerek.
Peki belli bir mesajı geçene profil mesajı yazma yetkisi gelebilir demiştiniz. Bunun hakkında bir planınız var mı?

Abi inanır mısın bilmem ama ben PC'de hesaba giriş yapılı iken daha 1 tane reklama rastlamadım, Chrome kullanıyorum, adblocker falan da kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı