Technopat'ı eleştirmenin vakti geldi geçiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Öncelikle şunu söylemek isterim ki eleştiri kötü bir şey değildir. Yaşadığım sorunları tek tek madde halinde yazacağım.
Kendi düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim, tek ben mi böyle şikayetçiyim görmek istiyorum.

1-Bir konu açtım ama konuyu yanlış açtım ve iptal seçeneği olmadığı için o konu herkese gösterilmek için onay bekledi haliyle ben konuyu yanlış açınca devam etmek istemedim ve durumu izah etmeye çalıştım konunun açıklamasında, fakat durumu anlamadıkları için boş yere 1 puanlık ceza yedim.

2-
Bir bir daha boş bir sebepten ceza aldım, konuyu açtım her şeyi yazdım onay bekliyordum ve bildirim aldım, bildirimde şöyle yazıyordu, açtığın konuda anakartını bile yazmamışsın böyle bir konuyu kabul etmeyiz dendi. Lakin altını çizerek bastırarak söylüyorum bunu, ben yazdığım konuda öğrenmeye çalıştığım şeyi bulmak için gerekli olanın şeyin anakart olduğunu bilmeyip bunu yazmamam sizce normal değil mi? Sizi düşünmeye davet ediyorum sadece.

3-Bir konu açtım ve o konuda fark ettim ki bazı şeyleri tam olarak anlatamadığımı fark ettim, bu yüzden de yeni bir konu açtım ve öbür konuyla aynı amaca hitap ediyordu bu konu fakat bunu yapmam gerekliydi çünkü insanlar öbür açtığım konuya cevap bile yazmıyordu, başlığım dikkat çekmiyordu o yüzden de ben ikinci kez hemen hemen aynı anlamalara gelen o iki konuyu açtım, bana dendi ki çift konu (aynı konu) açtığın için 1 puanlık ceza aldınız, bana göre bu çok saçma geldi yani bir düşünsenize gerçekten gerektiği için yazıyorum ama siz sanki dalga geçmek için ikinciyi yazdığımı düşünüp bana 1 puanlık ceza veriyorsunuz, sizce mantıklı mı?

4-Ve en sinir bozucu olduğunu düşündüğüm kısma geldik, "başlıkları kafanıza göre değiştirmeniz" siz böyle yaptığınız için benim konum daha az ilgi duyuyor
buna eminim, daha ilgi çekici güzel bir başlık yazmışken ben, siz onu mahvediyorsunuz ve benim başlıkta anlatmak istediğim şeyle aynı şeyi yazıyorsunuz. Madem aynı anlama gelecek peki ya neden benim güzel başlıklarımı değiştirmekten bıkmıyorsunuz?

2-Bir bir daha boş bir sebepten ceza aldım, konuyu açtım her şeyi yazdım onay bekliyordum ve bildirim aldım, bildirimde şöyle yazıyordu, açtığın konuda anakartını bile yazmamışsın böyle bir konuyu kabul etmeyiz dendi. lakin altını çizerek bastırarak söylüyorum bunu, ben yazdığım konuda öğrenmeye çalıştığım şeyi bulmak için gerekli olanın şeyin anakart olduğunu bilmeyip bunu yazmamam sizce normal değil mi? sizi düşünmeye davet ediyorum sadece.

Kural 10: PC'nizle ilgili bir soru soracaksanız sistemin bütün özelliklerini mutlaka yazın. Bilmiyorsanız AIDA64 gibi bir program ile öğrenin. Soru sorarken detaylı bilgi verin.

Bir konu açtım ve o konuda fark ettim ki bazı şeyleri tam olarak anlatamadığımı fark ettim, bu yüzden de yeni bir konu açtım.

Çifte konu açmak yerine rapor sisteminden bize yazarak konunun düzenlenmesini talep edebilirsiniz veya konuya mesaj yazarak daha detaylı anlatabilirsiniz.
En sinir bozucu olduğunu düşündüğüm kısma geldik, "başlıkları kafanıza göre değiştirmeniz" siz böyle yaptığınız için benim konum daha az ilgi duyuyor buna eminim.

Başlık atmayı bilseniz zaten Moderatör değiştirmek durumunda kalmaz. Düzgün değil ki değiştiriliyor.

Kural 14: Konu başlığı konu içeriğinin özeti niteliğinde olmalıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı