Technopat'ın GTX 1660 Ti hazır sistemi alınır mı?

PCH sistemleri yavaş yavaş çıkıyor. İncehesap'da bu sistemi 5.500 TL ile daha iyi bir sistem olur.

İşlemci 2600 yapıp, anakart B450 Aorus, RAM XPG 16 GB(2x8 GB)RGB, Ekran kartı 5700 Pulse, SSD Toshiba OCZ 480 GB yapınca aynı fiyata geliyor ve daha karlı.
@Kingsman98 banın hayırlı olsun. Sana İP ban atılmalı. Sana yeni hesap açmalar. Yeni açacağın hesapta ban yememen dileğiyle. İyi günler. 😉

5500'e daha iyi olur dediğin sistemde:
  • İşlemci Ryzen 1000 serisi
  • Anakart A320!
  • RAM 8 GB, 8!
  • Ekran kartı Sapphire...
  • SSD SU630, daha kötü
  • PSU'nun ne olduğu belli değil...

Galaxy ekran kartı, hiçbir zaman bir ASUS değil.
GTX 1660 ve GTX 1660 Ti'da TUF ve DUAL serilerinde kullandıkları soğutma blokları rezildi. Diğer firmaların GTX 1650 için kullandığı soğutma bloğunu kullanmışlar resmen. Millet sırf ASUS diye alıp pişman oldu.

chart (2).jpeg

chart (1).jpeg

• Anakart A320!
  • RAM 8 GB, 8!
  • Ekran kartı Sapphire...
  • SSD SU630, daha kötü
  • PSU'nun ne olduğu belli değil...
Hocam update yapılarak iyileri görülür. O zaman MSI ya da Asus ile sadece hayat geçireceksek bize baya bir para lazım. Zaten ben bu sisteme update yapılarak alinabilir dedim. Zaten mesajımın devamın da demiştim hocam nelerin update edileceğini.
İşlemci 2600 yapıp, anakart B450 Aorus, RAM XPG 16 GB(2x8 GB)RGB, Ekran kartı 5700 Pulse, SSD Toshiba OCZ 480 GB, Kasa da Corsair 550Watt olanından alınabilir. Teşekkür ederim. Gamepower ve Everest önermem alınacak sistem de bunlardan biri varsa değiştirin diye zaten uyarırım. İyi günler. 🙂

Technopat'ın hazır sistemi QP STRIX alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok iyi olduğunu düşünüyorum ama fiyat çok yüksek değil mi? Bir de 1500 TL indirimli fiyatı dedi destek ekibi.
Battle Bronze demeyin, almayacağım. Isınma problemi istemiyorum.

Bu sitenin yaptığı sistem olduğu için taraflı davranmayın, objektif olun lütfen.
O sistem için piyasa fiyatına göre ucuz denilebilir, sistem harika. Technopat ekibinin topladığı sistemler çok iyi olmasının yanı sıra bu sistemleri QP çok iyi fiyatlarla veriyor.

• Anakart A320!
  • RAM 8 GB, 8!
  • Ekran kartı Sapphire.
  • SSD SU630, daha kötü
  • PSU'nun ne olduğu belli değil.
Yeni sistem toplama videosu gelecek mi, bu işi sizden daha kaliteli yapan yok, herkes düşük fiyat diye milleti kandırıp çöp ürün koyuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş öncelikle yapmış olduğunuz sistemin bileşenleri kaliteli ona sözüm yok ama övmüş olduğunuz Asus'un Phoenix,TUF, Dual gibi modelleri gerçekten hayal kırıklığı. Herkesin Rog Strix kart alacak bütçesi de olmadığı için Galax'ın soğutması da bu saydığım modellere göre daha başarılı olduğu için neden alınmasın. Galax markasına güvenmeyen veya sevmeyen kişi MSİ Ventus XS de alabilir onun da soğutması gayet yeterli ve Rog Strix'e göre daha uygun fiyatlı. Anlayacağınız üzere bu model şart değil. Üstelik bir kişi mavi ekran aldı diye AsRock anakartını kötü ilan etmişiniz ama kuzenim 7 sene boyunca bu anakartı kullandı bir sıkıntı yaşamadı ve seçmiş olduğunuz kasada iki adet fan bulunuyor hiç hava akışı sağlayabilen bir kasaya benzemiyor. Önü kapalı bunun yerine Delta modelini seçseniz neyse diyecem yani diyeceğim şu 5.500 gibi bir rakama bundan daha iyisi toplanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı