Technopat'ın GTX 1660 Ti hazır sistemi alınır mı?

Technopat'ın hazır sistemi QP STRIX alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok iyi olduğunu düşünüyorum ama fiyat çok yüksek değil mi? Bir de 1500 TL indirimli fiyatı dedi destek ekibi.
Battle Bronze demeyin, almayacağım. Isınma problemi istemiyorum.

Bu sitenin yaptığı sistem olduğu için taraflı davranmayın, objektif olun lütfen.

Kardeşim teknobiyotik der susarım.

Senin sistem şuan 6000 lira civarı yapıyor aga.

Intel i5 9500F 3.0GHz, RX5700 8GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC

İşlemci gözünde kötü gözükmesin aynı işlemciyi kullanıyorum gayet güçlü bi işlemci.

Ryzen takıntın varsa da bu sistemi öneririm. Bu siteyi de önermemin sebebi fiyatlar gayet uygun, sistem çeşitliliği bol arkadaşıma da aynı siteden sistem aldırdım gayet memnun kendimde kullanıyorum bu sitenin kasasını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Teknobiyotik der susarım

Intel i5 9500F 3.0GHz, RX5700 8GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
İşlemci gözünde kötü gözükmesin aynı işlemciyi kullanıyorum gayet güçlü bir işlemci

Ryzen takıntın varsada bu sistemi öneririm bu siteyi de önermemin sebebi fiyatlar gayet uygun sistem çeşitliliği bol arkadaşıma da aynı siteden sistem aldırdım gayet memnun kendimde kullanıyorum bu sitenin kasasını

Onlar ucuz çünkü SSD'si sorunlu. Ekleme yapılmalı düzelmesi için ve ekran kartı ısınma sorunu olabilir ki ben böyle şeylerle uğraşabilecek bir adam değilim o yüzden fiyat fazla bunda ASUS ROG STRIX 1660 Ti OC ısınmıyor.

Kardeşim teknobiyotik der susarım.

Teknobiyotik dediğinde burada zaten bir sessizlik oluyor merak etme, herkes kaçıyor çünkü :D

Önerdiğin sistemde:
  • ASRock anakart var, tavsiye etmiyorum. Mavi ekran sorunu yaşayanlar oldu geçmişte.
  • Galaxy ekran kartı, hiçbir zaman bir ASUS değil.
  • Adata SU630 ile epey sorun yaşayan oldu, burada Teknobiyotik gibi, sevilmez.
Temmuz'da üye olup hiç mesaj atmamış adamın gelip ilk mesajında Teknobiyotik önermesi de ayrıca bir reklam koktu...
Güzel sistem fakat daha iyisi alınabilir diye düşünüyorum; Itopya sitesinde bulunan VOK Gamer mesela.

Ekran kartının Sapphire olması ve SSD'nin de SU630 olması biraz sıkıntılı.

Teknobiyotik dediğinde burada zaten bir sessizlik oluyor merak etme, herkes kaçıyor çünkü :D.

Önerdiğin sistemde:
  • ASRock anakart var, tavsiye etmiyorum. Mavi ekran sorunu yaşayanlar oldu geçmişte.
  • Galaxy ekran kartı, hiçbir zaman bir ASUS değil.
  • Adata SU630 ile epey sorun yaşayan oldu, burada Teknobiyotik gibi, sevilmez.
Temmuz'da üye olup hiç mesaj atmamış adamın gelip ilk mesajında Teknobiyotik önermesi de ayrıca bir reklam koktu.

Ekran kartının Sapphire olması ve SSD'nin de SU630 olması biraz sıkıntılı.
Diğer hesabım 6-7 aydır var ama cezalardan dolayı yenisini açmak zorunda kaldım. Bu 1. 2. ise bu markalar F/P ürünü. Farz et ASUS istiyorsan zaten bütçenin yarısı o markaya gidiyor, yani herkesin cebi para dolu değil. Sen aynı bu sistemdeki performansı ASUS'ta da alacaksın, bir farkın olmayacak. 5500 TL bütçeye böyle bir sistem almak varken 2 kat pahalısını sırf marka diye neden alasın? Galax markasının ekran kartlarından haberin yok herhalde.

Geçmişte anakart sorunu yaşayan olmuş, ona bakarsan geçmişte Ryzen ısınıyormuş, şimdi iyi deyip millete kakalıyosunuz. Bu site yüzünden ki aklıma tüküreyim, Ryzen aldım. Bin pişman oldum, zarara girerek Intel'e geçtim ve iyi ki geçmişim. Ben böyle dandik işlemci görmedim. Adata dediğin marka da RAM'i gayet iyi olan ve tavsiye edilen bir marka. İllaki gidip SU630 modeli almak zorunda değil, onu çıkarır ve Seagate hard disk alır.

@Kingsman98 Kusura bakmayın da evde oturarak, hayatı bu işlerin içinde geçen insanları eleştiremezsiniz. Eleştirmeniz için bir bilgi birikiminizin olması gerekiyor ve bu da gözükmüyor. Yazdıklarınız gerçekten komedi, lütfen biraz araştırın ve öğrenmeye bakın.

@Kingsman98 2. ban geliyor dostum. Gerçekten "cahilim ben!" diye haykırmışsınız. :D Ryzen'in ne dandikliğini gördünüz acaba sorsam? Galax ile Asus'un ekran kartlarında kullandığı bileşenler aynı mı? Galax aldıktan 2 gün sonra çok ısınıyor diye konu açarsın. Öyle bir üslubun var ki, sanırsın Recep Baltaş'ı bilgisayar ile tanıştırıp, bugünlere gelebilmesini sağlayan altyapı sensin. :D

Teknobiyotik isimli kullanıcıya saygısızca yaklaşan site (firma demeye dilim varmıyor) o kasayı isterse 4000 TL'ye satsın. Almam. Yarın öbür gün bir sorun çıkar söylediğimde karşılacağım muameleyi düşünürüm almam.

Technopat'ın önerdiği kasaya gelirsek eh o fiyatlarda her parçası içime sinecek bir hazır sistem toplamak güç. Technopat'ın kasasında da kasa ile güç kaynağı özellikle gözümde soru işareti ama farklı sitelerde de aynı fiyat bandında her şeyiyle içime sinecek bir sistem toplayabilirim gibi görünmüyor.

En mantıklısı indirimleri bekleyip bileşen bileşen toplamak.

PCH sistemleri yavaş yavaş çıkıyor. İncehesap'da bu sistemi 5.500 TL ile daha iyi bir sistem olur.

İşlemci 2600 yapıp, anakart B450 Aorus, RAM XPG 16 GB(2x8 GB)RGB, Ekran kartı 5700 Pulse, SSD Toshiba OCZ 480 GB yapınca aynı fiyata geliyor ve daha karlı.
@Kingsman98 banın hayırlı olsun. Sana İP ban atılmalı. Sana yeni hesap açmalar. Yeni açacağın hesapta ban yememen dileğiyle. İyi günler. 😉

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191022-210021.jpg
    Screenshot_20191022-210021.jpg
    238,5 KB · Görüntüleme: 41
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı