Technopat'in kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sadece yorum sorularına(GTA V alınır mı,Laptop önerisi vb.),kolay teknik hatalara cevap veriliyor çoğu zaman.Bide çoğu insan bilmediği konulara yorum yaptığından yanlış bilgilerle doluyor.

En ufak virüse format attırmaya çalışanlar dışında iyi gibi.

Hocam o da bir şey mi? :D
Laptopun boştaki sıcaklığı yüksek diye işlemci değişimiyle, format atmayı önerenler bile var.

Bir de ekran kartı 1 GB olmasına rağmen 4 GB diye kanıtlamaya çalışan biri daha vardı.

Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Birsürü cevapsız kalan konu var. 2-3 yıl önce tüm sorular cevaplanıyordu.

Ciddi yazdığın bir mesaja bile kahkaha emojisi atanlar var. Bence takmamak gerek belki zamanla düzelir.

Zaman geçtikçe daha kötü olacağına kesin eminim ama gönül ister ki haksız olayım. Kurallardaki ciddiyet olmasa diğer forumlardan çok farkı olmazdı benim için ama buranın resmiliğini seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaman geçtikçe daha kötü olacağına kesin eminim ama gönül ister ki haksız olayım. Kurallardaki ciddiyet olmasa diğer forumlardan çok farkı olmazdı benim için ama buranın resmiliğini seviyorum.

Zaten burayı diğer forumlardan ayıran ciddiyetidir. Umarım hepimiz yanılırız ve umarım trol için hesap açanlar çoğalmaz.

Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yok ki

Yeni konular

Geri
Yukarı