Technopat'in kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Düşük yaş kitlesi, Asosyal, ezbere konuşanlar, kendini oldukça havalı sanarak kanıt sunanlar.

Kısaca böyle ama şimdiden diyeyim foruma yeni başlamış ve bu forum hakkında tecrübesi(mesaj sayısı denebilir) az olanlar için pek tanı koymam ama tecrübesi olan veya forumda yıllardır üye olup kişilerden üstteki tanılardan bazılarına yapıştırırım. Çocuklar dediğim şey forumun yaş kitlesinin düşük olması o söylediklerimden bağımsız.

Virustotal'de abuk sabuk bir tane virus programı virüs deyip diğerleri temiz dediği halde bu yama virüslü diye Türkçe yamaya sallayan ağlayan tayfa var onları Virustotal nasıl kullanılması gerektiğini öğrenmeye davet ediyorum. Harbiden bunlar sinir bozucu. Anlattığın halde virüslü diye ağlamaya devam ediyorlar. False-positive aga anlayın artık. Bazı şeyleri de Google'a yazıp kendiniz öğrenin ya da karşısında sana bilmediğin şeyi anlatıyor bir anlamayı da öğrenin. Dinlemeyip sallamaya devam ediyor bu kitle cidden sinir ediyorlar. Techonpat'ın hepsi için demiyorum belli bir kitle bu kafada.

Capture.PNG

Çok da iyi şeyler düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı