Technopat'ın kitlesini beğeniyor musunuz?

Yadsınamayacak oranda artışa geçen; nobran, saygısız, ucu açık seyreden mesafesiz tavırlarla forumda olumsuz bir şekilde yer eden kitlenin yanı sıra anlayışlı, nazik, nitelikli insanlar da çokça var; en azından buna şahit oldum, uzun vadede de buna inanacağım; bundan dolayı bu doğrultuda olabildiğine nötr düşünmeyi yön kabul ederekten Sosyal'de vakit geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

En nihayetinde burası da ülkenin diğer her yerinden ayrım gözedilebilecek oranda çok da bir farkı bulunmayan yerlerden sadece biri. Beklentileri, her ne olursa olsun şaşırmamak, beklenmeyen/istenmeyen durumlara karşı hazırlıksız yakalanmamak adına bu doğrultuda muntazam tutmaya çalışarak forumda vakit geçirmek gerekiyor.

Son düzenleme:
Technopat'ın kitlesini beğeniyor musunuz? Şahsen bence kötü değil bazı tipler dışında.
Bu biraz denk işi ama kesinlikle buradaki herkes çok bilgili, güzel ve iyimser insanlar. Moderatör hocamda bugün bir terslik yaşadım. Yanlış attığım linki yanlışlıkla attığımı ispat etmeye çalıştım (konu ile alakası olmayan, önceden kopyaladığım bir link. Atmak istediğim linki kopyalayamamışım), ama hiç bir şekilde cevap vermeden ceza itirazımı reddettiler.

Bazı arkadaşlar tek hücreli onun dışında sıkıntı yok. Yaşı büyük diye milleti ezebilecekleri düşünüyorlar. Her yazdığımıza laf söylüyorlar. Bilgisiz olsa bile laf söylüyor. Bazıları emir veriyor gibi mesaj yazıyor. Git yap, bunu yap, şunu yap gibi. Onun dışında konu dışı, olan konularda mükemmel muhabbet dönebiliyor.

Onu bunu bilmem de son zamanlarda şu btw ya da bu aradacılar. Genelde Discord Twitch'i çok büyütenler ( hep orada takılan fan kitlesi)den nefret ediyorum.

Nadiren can sıkabiliyor. Onun haricinde iyi bir kitlesi var bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı