Technopat'ın Linux bilgisizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Platonik felansınız galiba. Donanımlar ile Linux uyum problemi var gözüküyor yani gözükmese neyse diyeceğim. Bu sorunlarda Linux kaynaklı hala ne yaşadığınıza anlam veremedim. MAC'ler hariç diğer sistemlerin %99'u Windows üzerinde çalışacakmış gibi ayarlanır çünkü pazar payı çok yüksek. Peki güncellemeler ile bu sorunlar giderildiyse burada hatalı olan Linux mu, yoksa Linux'u kuran kullanıcı mı? Şu gözlüğünüzü çıkarmayı ne zaman öğreneceksiniz? Zaten kavga etmeye gemişsiniz. Sadece yazıp duruyorsunuz, hatalı olan şeyler için bir kanıt yok.

Platonik felansınız galiba. Donanımlar ile Linux uyum problemi var gözüküyor yani gözükmese neyse diyeceğim. Bu sorunlarda Linux kaynaklı hala ne yaşadığınıza anlam veremedim. MAC'ler hariç diğer sistemlerin %99'u Windows üzerinde çalışacakmış gibi ayarlanır çünkü pazar payı çok yüksek. Peki güncellemeler ile bu sorunlar giderildiyse burada hatalı olan Linux mu, yoksa Linux'u kuran kullanıcı mı? Şu gözlüğünüzü çıkarmayı ne zaman öğreneceksiniz? Zaten kavga etmeye gemişsiniz. Sadece yazıp duruyorsunuz, hatalı olan şeyler için bir kanıt yok.
Monster Notebook'a Linux kurmak 1. Hata zaten daha yazma gereği duymadım.

Bence kavga etmeden konu kilitlenmesi gerekiyor. Tartışılacak çok şey var. Arkadaş onun yerine bize bir rehber konusu açsın. Bizi bilgilendirsin.

Bu konuya daha devam etmeyeceğim. Duvarla tartışıyorum. Elimde Monster laptop var ve Linux kurmam gerekiyor satıp yeni sistem mi alacağım? Şaka olmalı. O zaman bu Linux geliştiricileri ne yapıyor?
Monster Notebook'un çoğu ürünü sadece oyun için üretilmiştir Linuxte stabil çalışmaması gayet normal ama siz öğretici bir teknoloji kanalı iseniz ve bir OS' kurulumu gösteriyorsanız farklı amaçlar için üretilmiş bir marka modeli kullanmamanız gerekir asıl siz gözlüklerinizi çıkarın bana kalırsa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı