Technopat'ın Sempatikliği

@LOTR Manyağı kaldı ki rapora uyarıyı veren mod bakıyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Sonrasında da sırf rapor ettik diye kinleşme gibi bir durum oluşuyor. Ben sırf bu yüzden 1 günde 3 uyarı aldım, ek olarak eski konularıma bakılarak hatam aranmıştı. Yönetim kabul etmese de adamına göre muamele yapılıyor, bariz şekilde belirli. Eski konulara bakarak da bunu görebilirsiniz, bunu diyen tek ben değilim.

Bazılarımıza göre değil :D
LoL oynayanlar hariç galiba ( bir kısmı )
@LOTR Manyağı kaldı ki rapora uyarıyı veren mod bakıyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Sonrasında da sırf rapor ettik diye kinleşme gibi bir durum oluşuyor. Ben sırf bu yüzden 1 günde 3 uyarı aldım, ek olarak eski konularıma bakılarak hatam aranmıştı.

Bazen çok abartıyorlar hocam doğrudur. Sizden bir şey çıkacağını pek sanmıyorum.

@BitikBirİnsanEvladı, ben hatasız insanım demiyorum ancak bunları belirtince de sürekli ceza alıyorum. 2 aydır ceza almadım, birkaç gün önce 2 günlük ban almıştım. Şaşırmadım değil, 2 ayda 1 uyarı aldım. Normalde her ay 4 5 tane alırdım.

Forumu gerçekten seviyorum ancak bu tarz durumlar insanın gerçekten canını sıkıyor.

2 yıldır buradayım, değişmeyen tek şey ne diye sorarsanız birilerine yaranmaya çalışan yalakalar derim. 2 senedir varlar. Farklı konular, aynı niyet.
Soruna gelecek olursak, her şey oradan bakıldığı gibi durmuyor. Sempatiklik falan yok ortada. İşlerin derinine girince her şeyi o zaman fark ediyorsun.

@BitikBirİnsanEvladı, ben hatasız insanım demiyorum ancak bunları belirtince de sürekli ceza alıyorum. 2 aydır ceza almadım, birkaç gün önce 2 günlük ban almıştım. Şaşırmadım değil, 2 ayda 1 uyarı aldım. Normalde her ay 4 5 tane alırdım.

Forumu gerçekten seviyorum ancak bu tarz durumlar insanın gerçekten canını sıkıyor.

Aslında gerçekten ben de uzun süredir ceza almıyorum. Aman şimdi dilimi ısırayım nazar değmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eleştirebilirsiniz ama bir günde üç uyarı almanız mümkün, eleştirdikten 2 dakika sonra "de-da" yazımından uyarı almıştım.
Kimsenin hatası didik didik aranmıyor, böyle bir algı var fakat çok yanlış bir algı. Mesaj hakkında rapor gelir, rapor değerlendirilir ve gereken yapılır. Ya da bir moderatör forumda dolaşırken kural dışı, uygunsuz ya da hatalı bir mesaja denk gelir ve gerekeni yapar. Kurallar çerçevesinde, saygılı bir şekilde herhangi bir moderatörü elbette eleştirebilirsiniz.

Öte yandan inisiyatif uygulayıp bazı yapılan hataları düzeltip ceza vermeyebiliyoruz fakat okurlarımız genellikle bunu görmezden gelip bir şekilde yönetimi vurmaya çalışıyor. İlginç bir durum.

Kimsenin hatası didik didik aranmıyor, böyle bir algı var fakat çok yanlış bir algı. Mesaj hakkında rapor gelir, rapor değerlendirilir ve gereken yapılır. Ya da bir moderatör forumda dolaşırken kural dışı, uygunsuz ya da hatalı bir mesaja denk gelir ve gerekeni yapar. Kurallar çerçevesinde, saygılı bir şekilde herhangi bir moderatörü elbette eleştirebilirsiniz.

Öte yandan inisiyatif uygulayıp bazı yapılan hataları düzeltip ceza vermeyebiliyoruz fakat okurlarımız genellikle bunu görmezden gelip bir şekilde yönetimi vurmaya çalışıyor. İlginç bir durum.

Beni bir ara bayağı yakın takipte almıştınız ama neyse. Açıkçası her hatamı didik didik arıyordunuz. Hatta eski yazdıklarıma bile el attığınız gördüm açıkçası. Moderatörlük başvurusu yaptıktan sonra açıkçası bayağı bir uyarı yedim. Bununla alakalı olabilir mi?

Üstadım, siz bizi ne kadar sevip sayıyorsanız biz de sizi o kadar sevip sayıyoruz. Şahsi konuşmam gerekirse yönetimden hiç kimse ile bir derdim yok. Ama yine söylüyorum öyle şahıslara yetki vermişsiniz ki sanki babasının çiftliğinde at koşturuyor. Adamın o gün morali bozuksa biz de nasipleniyoruz ban yiyerek. Bakın yine söylüyorum elimde kanıt var silmedim, o cezayı yediğim zaman hakkımı önce her üye gibi burada aradım cevap alamadım. Gerekli yere ulaşınca haklı olduğum anlaşıldı ve gereken yapıldı. İnisiyatif kullanıp bazı cezaları revize ettiğinizi söylüyoruz, doğrudur ben sizin iyi yanlarınızı da yazarım. Bizzat bana ricamdan dolayı cezada indirim sağlandı. Demem o ki siz kendinizden, kendi vicdanınızdan emin olabilirsiniz. Peki yönetimdeki herkese kefil misiniz?

Beni bir ara bayağı yakın takipte almıştınız ama neyse. Açıkçası her hatamı didik didik arıyordunuz. Hatta eski yazdıklarıma bile el attığınız gördüm açıkçası. Moderatörlük başvurusu yaptıktan sonra açıkçası bayağı bir uyarı yedim. Bununla alakalı olabilir mi?
Eski yazılan yazılarda bir hata varsa ceza vermeden düzenlenir. Öte yandan cezalarınıza baktım, sicil kabarık. Bir mesaj icin birden fazla yazım kuralları cezanız var mesela. Bu gayet olabilir bir ceza.

Rapor gelmiştir ya da moderatör arkadaş forumda gezerken mesaja denk gelmiştir. Moderatörlük başvurusu ile aldığınız cezaların bir alakası yok, söz konusu bile olamaz. Cezalarınız hakkında eleştiri yapmadan önce yine de bir kendi cezalarınızı yeniden bir gözden geçirin.

Geri
Yukarı