Technopat'ın size kattığı arkadaşlıklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😊

Dosya Ekleri

• images-1-1.jpg
    images-1-1.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 43
Herkese göre tavrım farklı ama arkadaş mıyız değil miyiz muamma. Sonuçta kişininde benim ile aynı düşünceye uyması gerekiyor. Bu sebeple etiketlemek uygunsuz olur diye düşünüyorum.

@Jonathan North sitede en sevdiğim insan olduğunu söyleyebilirim. :) Bu arada mod olmuş, gerçekten çok sevindim. Sonuna kadar hak etmiştin, hayırlı uğurlu olsun üstad. :)

@Lux ultisi kullanan kedi Aaa, çok ayıp. Ben seni arkadaşım görmez olur muyum? Çoğunuz bana çoğu arkadaşlarımdan daha samimi ve daha iyi davranıyorsunuz. Duygu sömürüsü falan yapmıyorum, bal gibi gerçekler.

Burada kurduğum çok arkadaşlık var, aklıma hepsi bir anda girmez yani. O yüzden tek tek sayamam, ancak beni tanıyan kişiler bilirler ;)

Hepimiz burada eğlenip insanlara yardımcı olmaya veya yardım almak için buradayız. Bu platformu herkes sevmeli, sevdirmeli bence. Ben buraya kayıt olduğum için çok mutluyum. Her ne kadar belli şeyler sinirimi bozsa da, bu platformu bırakmak çok zor. Bu platform bir bağımlılık gibi ama iyi bir bağımlılık, bırakması çok zor.

Ben bu kadar mesaj sayısına ne ara ulaştığımı bile hatırlayamıyorum, aklım almıyor. Bir bakmışım 1000, bir bakmışım 6000. Burası çok eğlenceli.

Hepinize çok teşekkürler =)
Bilmem, beni seven var mıdır onu bile bilmiyorum.
Var hocam, var. Ben varım =)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı