Oyunların size kattığı özellikler

İngilizcemi geliştirmekle beraber sabırlı olmayı ve kafamı daha çok çalıştırmamı sağladı, özellikle de HOI4 yaptı bunu. 6 yıldır Axis ile Sovyet savaşı veriyoruz bir türlü bitmedi. 1-2 yıl içinde bitmezse kafayı yerim sanırım. Rekabetçi oyunlar da reflekslerime katkıda bulundu.

Leauge of Legends sabırlı olmayı, Minecraft az bile olsa İngiliz dilini, 911 Operator acil durumlarda neler yapılması gerektiğini, Counter-Strike: Global Offensive Rus küfürlerini ve boş yapmayı öğretti. Aklıma gelenler bunlar. Daha yüzlerce oyundan bir şeyler öğrendim ama tek tek yazacak kadar iyi hatırlayamıyorum.

Monopoly: Konu kapital ise her yol mübahtır.

Civilization: Bir toplumun geleceği, toplumsal gelişimde verdiği ilk kararı ne kadar uzun süre geliştirebildiğine bağlıdır. En güçlü olduğun alanda bile geride kalırsan yön veren değil, yönlendirilen olursun.

Age of Empires: En iyi asker, kaybettiğinde yerine 2 tane koyabildiğin askerdir. :D

Star Wars Jedi: Fallen Order: Bir platform oyununa 400 TL verilmez. :D

Mafia: Dün yediğin hurmalar...

Cities Skylines: Şehir içinde otoban önemli.

Assassin's Creed: Birkaç hayat kadınıyla gizlice girilmeyecek mekan yoktur. :)

This War of Mine: Savaşta herkes asker değildir. (Bunun ne demek olduğunu oynarken anlıyorsunuz)

Son düzenleme:
Metro 2033 Redux: Nükleer felâket sonrası neler olabileceğini.
Gta San Andreas: Görevi başarmanın o tatmini "Mission Passed"
Lütfen spoiler vermeden oyunların size kattığı duygusal, psikolojik, fiziksel özelliklerinizi anlatın. Ben başlayayım o vakit.

The Walking Dead: Aileme sımsıkı bağlanmayı, hepimizin bir gün öleceğini, yaşam mücadelesi vermeyi, korumayı, babalık yapmayı ve en önemlisi duygusal yönden beni çok etkiledi. Hiçbir şeye ağlamayan ben bu oyun sayesinde her şeye ağlamaya başladım hayatı ve ailemi önemsedim. Birkaç haftalığına tatile giden ailem için özlem duyarak ağladım ve ufacık duygusallık içeren her konuya ağlamaya başladım.

Peki size hangi oyunlar hangi özelliği kattı?
Bu arada kardeşim bilgisayarın geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Train Simulator
    • Tren sürmek
  • Euro Truck Simulator 2
    • Tır sürmek
  • SOMA
    • Kendini ve hayatı sorgulamak
  • League of Legends
    • Nasıl kanser olunur?
  • GTA serisi
    • Gangster hayatı
  • Outlast
    • Bir akıl hastanesinde hayatta kalmak

Geometry Dash: Refleks sakinklik kızgınlık zafer duygusu elektronik müziklere ilgi : D

Yeni konular

Geri
Yukarı