Oyunların size kattığı özellikler

Her türlü aracı sürebilirim, sanırsam.
İngilizcem gelişti.
Aldığım oyun hatalarından dolayı yazılımsal ve donanımsal birçok şeyi öğrenmek zorunda kaldım.
Silah kullanmayı öğrendim.
Stratejik bakış açısı kazandım.
İlginç olacak ama gözlerim keskinleşti.
Kulaklarım daha iyi duymaya başladı.
Hırsızlığı, mafyalığı, magandalığı, aklınıza gelebilecek en yasal olmayan şeyleri öğrendim.

Metro 2033 Redux: Nükleer felâket sonrası neler olabileceğini.
GTA San Andreas: Görevi başarmanın o tatmini "mission passed"

Bu arada kardeşim bilgisayarın geldi mi?

Daha sipariş bile edemedim kanka. Tam alacağım sistem stokta olmuyor. Bir almak istiyorum kasa değişmiş. Ama şimdi kasa da stokta yerinde kartın dönmesini bekliyorum 3 gün sonra :D.

The last of us 2 dediğin gibi ailemin ne kadar önemli olduğunu anladım. Resident evil 2 oyunda bu virüsün görüneciliceğini ve dikkatli olunmasını gerektiğini anladım.

Metin2 Demirci'ye sövmeyi öğretti başka bir şey yok.

download.jpg

+ Başarmadık abi.

- Neyi başaramadın a********.

Son düzenleme:
İngilizcemi geliştirmekle beraber sabırlı olmayı ve kafamı daha çok çalıştırmamı sağladı, özellikle de HOI4 yaptı bunu. 6 yıldır Axis ile Sovyet savaşı veriyoruz bir türlü bitmedi. 1-2 yıl içinde bitmezse kafayı yerim sanırım. Rekabetçi oyunlar da reflekslerime katkıda bulundu.
Hoi4 tam bir sabır taşı ama misilleme karar verme özelliği getirdi bana.

Mafia 1 : Son sahnesi insanların neden başarısız olduğunu anlatıyor. Hayattan çok şey isteyen birisi her şeyi kaybetmeyi göze alır ama az şey isteyen hiçbir şey almayadabilir, o yüzden dengeyi sağlamak çok önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı