Technopat'ın "Steam Deck İncelemesi" videosunda yapılan küçük bir kelime yanlışı

Makaleler
7
Yer
İstanbul/Anadolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Athlon X2 6000+ || AMD HD Radeon 5570 || Asus M2A-MX || Sandisk 120 GiB SSD || Kingston 800 MHz 4GiB || Preo MG08 Mouse || Microsoft Comfort Curve Keybord 2000 v1.0
Meslek
Yazılımcı
Selamlar, saygılar;
Technopat'ın yaptığı "Taşınabilir Konsol Devrimi: Steam Deck İncelemesi" adlı videoyu izlerken bir cümle kafama takıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada deniliyor ki "Wine adlı emülatör ile" ama Wine bir emülatör değil. Hatta açılımı Wine Is Not Emulator. Bu hata kafama takıldı Çağan Bey, bilginiz olsun istedim.

Selam, saygılar;
Technopat'ın yaptığı "taşınabilir konsol devrimi: Steam Deck incelemesi" adlı videoyu izlerken bir cümle kafama takıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada deniliyor ki "Wine adlı emülatör ile" ama Wine bir emülatör değil. Hatta açılımı Wine ıs not emulator. Bu hata kafama takıldı çağan bey, bilginiz olsun istedim.

Yanlış bilgi cezası atması lazım moderasyon ekibinin.

Yanlış bilgi cezası atması lazım moderasyon ekibinin.
Yanlış bilgi değil ki, buyrun kanıtlar. Başka ne vardı?
1657480892893.png

1657480920998.png

Öyle de esprisi kaçıyor hocam. Herkesin anlayacağını düşünmüş ama konuyu açan kişi tabii farklı anlar normaldir.
Cümlede sorun var, bak hadi "Çağan Bey'e" diye başlasa anladım ama onun cümlesi yanlış.

Yoo espri yapmadım neden Technopat yöneticilerine torpil geçiliyor?
Çünkü onlar yönetici de ondan. Seni isterseler forumdan dahi yasaklarlar. Düşünsene okuldaki öğretmenine ceza veriyorsun, aynı şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı