Technopat'ların Bilgili Olduğu Başlıklar

Ama sizin ağ konusunda yazdıklarınız gayet faydalı mesajlar yani.

Evde beslemeye hayır demem ama ben daha çok ev çevresinde beslemeyi seviyorum. Belki sırf bu yüzden bahçeli ev bile alabilirim.
Genelde bildiğim konuda benden önce cevap verilmiş ise beğenip geçerim. Çünkü çok gereksiz tekrarlanan cevaplar var. Ağ konusunda çevremde çok insanların sorununu çözdüğüm için bilgi sahibi oldum biraz Türk Telekom sağolsun.

Masaüstü bilgisayarlar tarafında takılıyorum çoğunlukla. Ara sıra Dizüstü Bilgisayarlar ve Android Telefonlar ile de ilgileniyorum. Onun dışında ''Diğer'', ''Mizah'' ve ''Oyun Tavsiyeleri'' tarafındayım. :)

Şu sıralar işsiz olduğum için ''Masaüstü Bilgisayarlar'' tarafında beni etiketlemek isteyen varsa çekinmesin. :)

Bu tarz konular işte benim bilgili olduğum başlıklar sanırım.

Biraz Android, biraz internet erişimi, çok az Windows 10, biraz finans, azıcık blog ve alternatif hayat başlığı altındaki neredeyse tüm konu türleri hakkında bilgim olduğunu düşünüyorum.

Burada ücretsiz psikiyatri kliniği açmayı düşünüyorum hatta. :D Her üyeyi beklerim. Sonuçta depresyon geçirmiş bir psikiyatrım ben. :cool:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı