Çözüldü Technopat'ta blog girdisi nasıl yazılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Forumda belli bir süredir takılıyorum ve 100 mesajı geçtim. Fakat hâlâ blog yazamıyorum ya da yazmayı bilmiyorum. Blog nasıl yazılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Daha yeni 100 mesaj olduysanız sistemin size yetki tanımlaması uzun sürebilir. Blog oluşturmak için de aşağıdaki yerden öncelikle blog sayfası oluşturmalısınız. Ardından o sayfaya girdi eklemek için de bloga yazı ekle kısmına tıklayıp yazacaklarınızı yazmalısınız.

Daha yeni 100 mesaj olduysanız sistemin size yetki tanımlaması uzun sürebilir. Blog oluşturmak için de aşağıdaki yerden öncelikle blog sayfası oluşturmalısınız. Ardından o sayfaya girdi eklemek için de bloga yazı ekle kısmına tıklayıp yazacaklarınızı yazmalısınız.

Çözüm

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı