Technopat'ta en sevmediğiniz özellik nedir?

Saçma sapan tipleri hanesinde bulundurması. Daha bir çok şey sayabilirim ama gerek yok.

Herkese hocam denilmesinden rahatsızım.

Onu bende çok sık kullanıyordum sonraları forumdan bir hocamın demesiyle artık herkese değil sadece kendisinden öğrenebilecek şeyler olduğunu düşündüğüm kişilere kullanıyorum.

Dün biri fifada nasıl maç atabilirim diye sormuş, ben de herhangi bir hakaret, kötü söz kullanmadan 1-2 dakika kendiniz uğraşın veya googledan sorunun çözümüne bakın dedim, 'gereksiz' mesajdan ban atmışlar. Ne diyeyim, muhtemelen bu mesajtan ötürü yine yiyeceğim ama ban sisteminiz rezalet, bu da benim görüşüm.

Müneccim olmamiz gereken konular açılması.
Boyum uzar mi bir şey olur mu kasanin üstüne bir şey düştü bir şey olur mu? Gibi.
Kitle sorunu özellikle (din konusunda)
Erkekler soruyor kategorisi zaten bende kapalı.
Modlar konusunda pek fikrim yok 1 yıldır doğru düzgün aktiflik sergilemiyorum. Bazen umursamaz oluyorlar ama. Özellikle bir CS konusunda fanboyluk etmiyorum Valve bu konuda böyle vs diyerek uslup konusunda boyle konusursaniz boyle konusurum dedim gereksiz mesaj yüzünden 3 gun ban yedim :D?

Technopat'ta en sevmediğiniz özellik nedir? Benim aslında sevmediğim özellik yok.
Arkadaslae yazdıklarınızı dikkat edin minik bir raporda ban yiyebilirsiniz. Benim en sevmediğim özellik "Ltfen" diyememek ve yazım kurallarına uymak zorunda kalmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı