Technopat'ta en sevmediğiniz özellik nedir?

Gereksiz mesaj diye bir uyarı sebebinin olması. Sanki nereden uyarı verebiliriz diye düşünüp bulmuşlar.
Bir de 7 gün ceza koymuşlar. Adam mı öldürdük, küfür mü ettik? Zaten biraz aktif olsan, kesinlikle modların gereksiz mesaj sınıfına koyacağı bir şey yazıyorsun. Aylardır, bir gün yazıyorum, 7 gün cezalıyım.

Modların kalitesi ve karar verme yetenekleri acayip düşük, bunu zaten artık sabrı kalmamış herkes yazıyor, yazmayanlar da beğen atıyor. Bir de 10 tip Mod var, ben daha düz moda rastlamadım. Süper Mod, mega mod.. bunlar büyük ihtimalle artık modluk yapmıyor, bırakmışlar ortalığı diğerlerine. Onlarda Türk usulu cahil yöneticiliği bize köküne kadar yaşatıyor.

Ben aktif forum kullanıcısıyım, saçma bir soru sorup yok olan biri değilim. Neden ben 1 hafta ceza alıyorum da o maraba adam 1 saat alıp hayatına devam ediyor.

Bu sistemi kuran nasıl bir zihniyete sahip, gelsin anlatsın bize. Bizim ismimiz var, kim olduğumuz belli, ama modlar aldıkları kararların arkasında isimleri ile duramıyorlar bile.

@arandur gereksiz mesaj uyarisinin mantığını çözemedim zaten. iPhone 13 alınır mı sorusuna VW Passat al demiyorum sonuçta.
Son 1 yılda aldığım gereksiz mesaj uyarılarının hiçbirini tam olarak anlayamadım.
Yazım hatası yok, hakaret yok. Bu durum için 7 gün uyarı almanın mantığı nedir?
Ayrıca dediğiniz moderator konusunu dile getirdiğim için de gereksiz mesaj uyarısı aldım. 😀
Üstelik aynı mesajimda zaten konuyla alakalı birçok cümle varken uyarıyı aldım. Yani özetlersek:
- Gereksiz mesaj uyarısı,
- Moderatorler elestirilemez kurali,
Bu özellikleri sevmiyorum.

Son düzenleme:
Özellik değil fakat en sevmediğim şey troll konular. Karşıdaki kişiye yardımcı olmaya çalışıyorsunuz fakat birden troll olduğu ortaya çıkıyor.

Geri
Yukarı