Technopat'ta en sinir olduğunuzu şeyler

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 185
  • Görüntüleme 11B
E çünkü kasıyor.

iPhone candır gerisi yalandır.

Yav :D

4K Android cihaz ile 15k iOS cihaz karşılaştırırsan tabii kasar.

S21 Ultra vs iPhone 12 Pro, OnePlus 9 Pro vs iPhone 12 Pro karşılaştırması yap bakalım eline alarak, görürsün kasıyor mu Android :)

Dediğin şey sadece alt segment için geçerli, üst segment ve amiral gemisi cihazlarda iOS ile Android farkı ~4 yıl geçmeden belli olmaya başlamaz.

He ama iOS daha iyi her türlü orası ayrı konu :D
En sinir olduğum şey üstteki arkadaş gibileri, 3000 TL'lik telefon ile 10000 TL'lik telefonu karşılaştırırsan bir zahmet kassın Android.

Kesinlikle espri yapmaya çalışan, komik olmayan, bilmediği konuya bilmişlik yapanlardan tiksiniyorum.

Kızgın yerine üzgün atıp bir de üstüne cevap vermeyenler.

He ama iOS daha iyi her türlü orası ayrı konu :D
Kişisel tercih ve gereksinimler kelimelerini Technopat Sosyal'da kimse bilmiyor sanırsam.

Tartışma çıkınca konu dışına taşıyanları, bilmeden, denemeden konuşanları, yaşlarından dolayı kendilerini zeki sananları, herhangi bir sebep olmadan "hahaha" ve "kızgın" atanlara sinir oluyorum.

GameGaraj, Monster ve Monster ürünlerinin önerilmesi uyuz oluyorum milliyetçilik yapayım derken alacak kişi dert sahibi olacak. Babamın firması olsa yine önermem.

Konu açıp ortadan kaybolan tipler. Tartışmaya değmeyecek şeyleri, konuları namusu gibi savunan tiplerden de nefret ediyorum.

Geri
Yukarı