Technopat'ta İkinci El Kategorisi Dışında Yapılan Alışverişte Yaşanan Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1673559931052.png

1673559957913.png

5200 TL gibi bir parayı hiç ediyor. Aksini kanıtlamasa para aklamaya çalışıyor bariz bir şekilde.
Hesap banının nedeni de bu çalıntı kartlar oluyor genelde.

Eki Görüntüle 1631126

Eki Görüntüle 1631127

5200 TL gibi bir parayı hiç ediyor. Aksini kanıtlamasa para aklamaya çalışıyor bariz bir şekilde.
Hesap banının nedeni de bu çalıntı kartlar oluyor genelde.
Aaa bu konuyu görmüştüm. Millet %15-20 indirim yaparak sat demesine rağmen adam %40-50 indirim yapmakta ısrar etmişti. Oradan garipliği anlamıştım ben. Ama CC yapacağını tahmin etmedim. Mağdurlara geçmiş olsun. Umarım sorununuz çözülür.

Dava açarsanız mahkemeden böyle bir talep gelirse ancak paylaşabiliriz. Ayrıca ikinci el kategorisi dışında alım-satım neden yapıyorsunuz? Kurallar çerçevesinde bu durum yasak.
Moderatörler iş yapmadığı için oluyor. Konuyla ilgili onlarca kez rapor gönderdim fakat umursayan olmadı. İlan dışı yeni hesaplarla satış yapan bilmem kaçıncı kişi bu.

Ayrıca kimse kimseye yarı fiyatına oyun göndermez, gerçekçi olun. Bedava peynir fare kapanında olur.

İndirimli oyun alırken güvenliğinizi artırmak için 3 yıldan eski hesaplardan gönderilen oyunları kabul edip indirdikten sonra en az 2 saat oynadığınızda parayı gönderebilirsiniz.
Bu koşullarda kimse satım yapmaz. Oyunu önce dolandırıcı şahıs gönderdi sonra parayı attık. Üzücü bir durum fakat güzel bir tecrübe. Henüz reşit olmamış bir çocuğun aracı ile bu işlemi yapması da onun adına üzücü olucak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı