Technopat'ta İkinci El Kategorisi Dışında Yapılan Alışverişte Yaşanan Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada yapılan hizmetin bedeli alınmış ama ortada hizmet yok. Birincisi bu dolandırmaya giriyor, ikincisi yüksek ihtimal CC ile yaptığın bakiyeyi gelip burada satacak cesareti bulman daha garip.
Birinin demesi mi gerekiyor vermediğin servisin parasını iade etmen için?
Yazdığım yazıyı okuduğuna emin misin ?

Ardından benim oyunları attığım hesap ortada dolandırıcılık veya yukarıda yazan kişiler gibi kara para aklama olayı olmamasına rağmen sadece çok fazla hediye gönderdiğimi düşündüğüm için Steam'ın beni dolandırıcılıktan banladığını düşünüyorum.
Çok fazla hediye göndermekten "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." böyle bir ceza alacağını düşünmüyorum. Çok fazla hediye gönderince 72 saat ceza veriyor.

Screenshot_1.png

Çok fazla hediye göndermekten "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." böyle bir ceza alacağını düşünmüyorum. Çok fazla hediye gönderince 72 saat ceza veriyor.

Eki Görüntüle 1631286
Çok fazladan kast ettiğim bir sürü aynı telefon numarasıyla 400-500'ün üzerinde hediye.

Eki Görüntüle 1631286
Gerçekten böyle bir ceza var fakat olay burda bizi mağdur edip %50 ihtimalle parayı vericem veya vermicem diyor ve engelliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı