Technopat'ta neden Gigabayte G1, Zotac, Evga, Galax incelemesi yok ?

Technox

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda toplamış olduğum sistem var sipariş veriyimmi param hazır ?

Screenshot_2015-05-26-17-58-38.png
Screenshot_2015-05-26-17-50-03.png

@Recep Baltaş Galax Gtx 970 HOF ekran kartını önerirmisin ve inceleme videosu çekicek misin ? Gerçekten yurt dışında çok bilinen ve takdir edilen bir kart fakat ülkemizde sadece asus veya msi biliniyo. Genellikle siz de bunların videosunu çekiyorsunuz. Onun yerine çok bilinmeyen ama çok iyi ekran kartları var. Gigabayte G1, Zotac, Evga, Galax bunlarıda tanıtmanız iyi olur bence :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden MSI ve ASUS çekiyoruz biliyor musun ? Çünkü MSI ve ASUS bizimle sürekli iletişim halinde. Bir sorun olduığu zaman soru soracak bir muhattabımız var. Servislerini biliyoruz, ürünlerini biliyoruz, ürünlerini incelemeye yolluyorlar ve ürünleri ile ilgileniyorlar.

Bu bahsettiğin markalar ne zamandır satış yapıyor, bir kere olsun bizimle iletişime geçmediler. Amaçları sadece ürünü getirip satmak herhalde. Başka bir amaçları yok sanırım. Madem ürünlerini anlatmak istyorlar, o zaman yollasınlar incelemeye.

Galaxy HOF... İncelemedim. İncelemediğim ürünleri de önermemeye dikkat ederim. Çünkü sonra olan hep şu: "abi sennin önerinle aldım sorun yaşadım". Öyle mi canım ? Ben de o zaman sadece incelediğim, elime aldığım, testini ettiğim ve kalitesini beğendiğim ürünleri tavsiye etmeye çalışıyorum.

Daha önce Sapphire ve Powercolor kart da kullanıldı testlerde ama o kartlar bile o firmalardan değil AMD'den geldi. Yani burada anlamanız gereken nokta bizimle değil, o firmalarla iletişime geçmeniz gerektiği.

Her videonun altında "incelemeye gelen ürünü" incelediğimizi belirtiyoruz. Onlar da ürünlerine sahip çıkıp incelemeye yollasın. Basit ve net.

Öte yandan 10 yıldan beri az çok insanlara yardım ediyorum ve ürünleri kullanıyorum. Kendim kullandığım ve kalitesine güvendiğim ürünleri sizlere tavsiye ediyorum. Bunu zaten videolarda görüyorsunuz. Her şey apaçık ortada. Kendim Windows 7 kullanıp size Windows 8.1 kullanın demiyorum. Ya da ben EVGA kullanıp size ASUS, MSI önermiyorum. Kalitesinden ve yazılım desteğinden emin olduğum ürünleri kullanıp sizler de sorduğunda size bunu belirtiyorum. 10 sene önce de Ca$per önermiyordum, bu gün de önermiyorum :)

Ekleyeyim ayrıca: Evde MSI GE40 laptop kullanıyorum. Şu anda da size bu satırları geçen gün topladığımız Yeni Technopat Test Sistemi'nden yazıyorum.

upload_2015-5-28_17-43-44.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı