Technopat'ta neler değişti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazım hatası yapılmış mesaj alıntıladık diye 1 gün süreli yetkilerimiz kısıtlanmıyor artık.

Son 1 ay içerisinde başıma geldi. Eskisinden farkını sorarsanız moderatör sayısı artmış. Önceden konuları "şak" diye açardık şimdi moderatörlerin keyfini bekliyoruz. Ben gece 2'de konu açıp sabah 10'da kalkacağım belki, o zamana kadar bilen gören cevap verebilir. Ama olmaz, biz göreceğiz
düzelteceğiz; Sonuç: Moderatör düzenlemelerine rağmen yazım hatası içeren konular.

@Vavien. Doğrudur. Bu durumun çözümü kolay ama sektörel gerçekler engel. Gönüllülük esasına değilde ufak bir ücret karşılığı yaparsan moderatörlüğü hem başvuru artar hem de konuların onaylanma süreleri. Tabii kötüye kullanan da çıkacaktır, ayın en iyi cevap ödüllerinde olduğu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Vavien. Moderatörler de insan olduğu için uykuya ihtiyaçları olabiliyor.
Eskiden konular direkt açılıyordu evet fakat şimdi onaya düşmeden açılmıyor. Aksi takdirde daha çok yazım hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Düzenlemelere rağmen hala hata görüyorsanız raporlayın.
Son olarak bundan emin olun ki çoğu küçük hataya ceza verilmeyip sadece düzeltiliyor.

7-8 aydır burada takıldığımı söyleyemem ancak, sanırım TDK'dan moderatör alımı yapılmış, üyeliğimi açtığımdan beri 3-5 kere ceza yedim.

7-8 aydır burada takıldığımı söyleyemem ancak, sanırım TDK'dan moderatör alımı yapılmış, üyeliğimi açtığımdan beri 3-5 kere ceza yedim.
Konuları düzenlerken hata yapmamam ve aynı zamanda hataları öğrenmek için TDK'nın internet sayfası sürekli diğer sekmede açıktır bende :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı