Technopat'ta sevmediğiniz konu yorumları neler?

Adamin psikolojisine işlemiş artık Lenovo gördüğü anda internet sorunu yaziyor :D

Casper için pek geçerli değil gibi forumda bir Casper haterligi var ama normal olarak kötü çünkü direkt.

En yakın arkadaşım Excalibur kullanıyor. Ekran sorunu mu dersin. İşlemcinin sıcaklığı mı dersin. Tuşların boyasının kalkması mı dersin. Yazılımının çökmesi mi dersin. Sabaha kadar gider.

Bilmem, birkaç tuşunun yerinden çıkması dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Aşırı ısınma hariç, onu da soğutucu ile çözdüm.

Olmaması gereken sorunları yaşamışsınız sonra Casper övüyorsunuz. Yapmayın hocam... :)

Bir de biri var forumda, oldukça fikir değiştiriyor. Hayatımda ilk defa Monster hayranı olduktan sonra hater olup tekrar Monster hayranı olup sonrasında tekrardan hater olan bir insan görüyorum.

Masaüstü önerilere öyle bir sinir oluyorum ki. Doğrusu sövesim geliyor. Yalan yok.

Dhqodnwkdnwkdk vallahi ya adam Monster kullandiktan sonra her şeye kronik sorun demeye başladı bir de"Aspire'da batarya ömrü sukadar azaldı kronik midir"

Olmaması gereken sorunları yaşamışsınız sonra Casper övüyorsunuz. Yapmayın hocam... :)

Övmedim. Şansım olsa neden bu bilgisayarla durayım. İşlemcisi ve ekran kartı Fallout: New Vegas'ı bile 30 FPS'de zor oynatıyor.

Bu arada Excalibur bu kadar sorunlu bir marka mı? İyi ki almamışım.

Arkadaşlar bu dolandırıcı mı?

O sırada dolandırıcı: "Şu linke girsene: kesinlikleiploggerveyahesapcalanlinkdegil.com"

Google'da var diyenlere hak veriyorum açıkçası, direkt başlığa sağ tıklayıp Google'da ara diyip onlarca konu çözmüşümdür eforsuz. Hayır konu sahibine yazık onay bekliyorsun boş yere.
Korsan övücüler var bir de, tamam kullanıyorsun da övülecek bir yeri yok yani. Sessiz sedasız takıl kendi halinde.
Son olarak "(!)" bu işareti kullanıp Cem Yılmaz olan tayfa ile kurallarda yazmasına rağmen, çözümü beğenmeyip kendileri tekrar yazan tayfaya selam olsun.

Sorunlu hatta azkala bende alıyordum😅 geldi geri gönderdik kendisini. Adaptör yetmeme sorunu desen var kasa zaten Clevo kötü anakart kötü, iyi olan bir yani yok.
Övmedim. Şansım olsa neden bu bilgisayarla durayım. İşlemcisi ve ekran kartı Fallout: New Vegas'ı bile 30 FPS'de zor oynatıyor.

Bu arada Excalibur bu kadar sorunlu bir marka mı? İyi ki almamışım.

Geri
Yukarı