Technopat'ta sevmediğiniz konu yorumları neler?

-Driver güncel mi? (sanki güncel olmayınca donanımlar çalışmıyor :) )
-Programı yönetici olarak çalıştır (genelde %1 şansla çalışır)
-Termal macunu değiştir (adamın işlemci stok fanla havaya uçar, soğutucu akla gelmez)
-Çöp ve baloncu tayfa (aşırı tilt olurum, toxic olurlar ve bir şey bildikleri yoktur. Hater olmayı meslek edinmiş boş konuşanlardır genellikle)
-Konu başlığına göre içeriği okumadan yorum yapanlar (en sinir olduğum tiplerdir. 5 paragraf yazıyı okumadan, başlığa göre laf olsun diye yorum yaparlar ve genelde aşırı komik duruma düşerler)
-Okuduğunu anlamadan yorum yapanlar (Türkçe yazmamıza rağmen nasıl anlamadıklarını anlamam ama yine de anlamamaya devam ederek yorum yaparlar ve doğru olduklarına kendilerini inandırırlar)

Türkiye de yaşayıp Avrupa standartlarına göre konuşanlar. Korsana karşıyız tarzında üstüne bir de empati yapmadan cevap yazanlar oh olsun vs. gibi kimseler son olarak da bilmediği konu hakkında yorum yapanlar.

"Konu: Ryzen xxx işlemcim oyunlarda 80 derece oluyor."

-CPB kapat örgütü: Bios'dan CPB'u kapat (işlemci temel frekansta çalışsın, verdiğin binlerce liranın karşılığın yerine 4. nesil intel performansı al) oyundarda zaten 3-5 fps farkediyor değmez.

-Akılcı kullanıcı: Hocam şurdaki ayarlardan şöyle şöyle undervolt yapabilirsin. Hem performansın artar, hem de ısılar 20 derece düşer.

-CBP kapat örgütü: Hocam ne gerek var bios'u kurcalayıp riske girmeye. Hem oyunlarda pek fark olmuyor.

-Akılcı kullanıcı: !@₺&#...

Cümle sonuna (!) koyanlar, komik değilsiniz.
Saçma sapan bloglar paylaşanlar.
Karşıt bir görüş belirtmeden her şeye gülücük atanlar. Daha geçende yaşadım. Mesaj yazıyorum, direkt gülücük atıyor, 10 dakika falan bekliyorum ne diyecek diye. Fakat bir şey demiyor. Ya arkadaşım madem mesaj yazmayacaksın niye mesaja gülücük atıyorsun? Bu beni delirtiyor. Özellikle siyasi konularda bu oluyor.

@Artoria Pendragon 🤣

Ben saçma bloglar için kategori bile açtım.

Teknoloji sayfasını siyaset ve din konularına sokup sayfanın içine etmek isteyen fanatikler🤬

Haklısınız. Twitter'da öyle oldu burası olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı