Technopat'ta sorulan sorular neden bu kadar saçma?

Birisi belirtmiş önceki mesajlarda " iPhone 11'e sperm kaçtı " diye konu açılmış. Hakikaten kim onaylıyor bunları çok tuhaf. Ey nokta virgülden küçük büyük harften ceza veren yetkililer noktalamaya verdiğiniz önemi bu garip konulara onay vermeyerek de gösterin.

Bazı "Konu Dışı" konularda farklı şeyler de gelebiliyor. Bunlara bakmak zorunda değilsiniz. Burada pek çok konu ve yazılar var. Öyle troll konu açmış moderatör falan da görmedim. Buranın yönetimi bellidir. Moderatör görevi ise bu kurallara göre denetim yapmak.

O zaman her gün YouTube nedir gibi saçma konularla sayfayı donatalım ve diğer konular altlarda kalsın.
Öyle bir soru ben görmedim, göremeyeceğiz büyük ihtimal.

Diğer konular derken? Zaten Allah'ın unuttuğu forumda günde adam akıllı soru artık sorulmuyor ya da ben kendim için kafa dengi konu bulamıyorum. Böyle konular onaylanmasa bu sefer aktiflik düşecek.

2 dakika internete yazsa veya daha önce açılan konulara baksa anlayacak ama hadi neyse. Üstelik aynı cevabı 2 sayfaya yaymışlar.

Hocam açtığınız konulara baktım bu söylediğinizden çok da farklı konular açmamışsınız :)

Geri
Yukarı