Technopat'ta sorulan sorular neden bu kadar saçma?

Hocam açtığınız konulara baktım bu söylediğinizden çok da farklı konular açmamışsınız :)
Peki açtığım konuları internete yazdığında "İninal güvenilir mi?" sorularının cevabı gibi cevapları bulabiliyor musun?

Öyle bir soru ben görmedim, göremeyeceğiz büyük ihtimal.

Diğer konular derken? Zaten Allah'ın unuttuğu forumda günde adam akıllı soru artık sorulmuyor ya da ben kendim için kafa dengi konu bulamıyorum. Böyle konular onaylanmasa bu sefer aktiflik düşecek.
Neden olmasın? Bunları soran onu da sorabilir.

Açtığım konuların çoğuna mesaj bile gelmiyor. Öne çıkar desem bile gereksiz konulara veya cevabı belli olan bir konuya 15-20 kişinin aynı cevabı vermesiyle beraber üstlerde kalan konular yüzünden açtığım konuyu kimse görmüyor. Burada sana veya buradaki arkadaşlara lafım yok yanlış anlaşılmasın.

Peki açtığım konuları internete yazdığında "İninal güvenilir mi?" sorularının cevabı gibi cevapları bulabiliyor musun?

Neden olmasın? Bunları soran onu da sorabilir.

Açtığım konuların çoğuna mesaj bile gelmiyor. Öne çıkar desem bile gereksiz konulara veya cevabı belli olan bir konuya 15-20 kişinin aynı cevabı vermesiyle beraber üstlerde kalan konular yüzünden açtığım konuyu kimse görmüyor. Burada sana veya buradaki arkadaşlara lafım yok yanlış anlaşılmasın.
Allah aşkına, Recep Baltasin zamaninda dediği gibi: İnternette cevabı varsa niye bu forum var?

Linux hatalarinin veya çözümlerinin yüzde bilmem kaçı internette var ona bakılırsa. Gerçi bende Linux ile yaşadığım tüm sorunları kendim çözdüm.

Allah aşkına, Recep Baltasin zamaninda dediği gibi: İnternette cevabı varsa niye bu forum var?

Linux hatalarinin veya çözümlerinin yüzde bilmem kaçı internette var ona bakılırsa. Gerçi bende Linux ile yaşadığım tüm sorunları kendim çözdüm.
Linux ile yaşanan sorunlar zaten buraya sorulmalı. İnternette hepsi yok.
Burada saçma konulardan kastım doktora sorulması gereken konuların veya çok bilindik kime sorsa çoğunluğun cevap verebileceği basit şeyleri de buraya sorarak karmaşa yapması ve bu konuyada 20 kişinin aynı cevabı vermesiyle beraber konunun en yukarıda kalması. Tek yakındığım bu.

Birisi belirtmiş önceki mesajlarda " iPhone 11'e sperm kaçtı " diye konu açılmış. Hakikaten kim onaylıyor bunları çok tuhaf. Ey nokta virgülden küçük büyük harften ceza veren yetkililer noktalamaya verdiğiniz önemi bu garip konulara onay vermeyerek de gösterin.

Bu konu hocam.

Geri
Yukarı