Technopat'ta yönetici olsaydınız ne yapardınız?

Olması gereken olmuş. :) Ha, Co-op'un silinmesi doğru değil, bu da bir gerçek. @EneSolaire

Yönetici olsaydım kurallar eskisi gibi katı olurdu.
Hocam, şu anda yöneticisiniz. O zamanlar bu mesajı yazdığınızda değil miydiniz? Merak ettim de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetici olsam aşağıdaki projeleri gerçekleştiririm:
  • Technopat Plus üyeliği çıkarır yenilikleri önce bu üyelere denetirdim, sonra herkese getirirdim. Buna karşı çıkmayın, bu üyelerin tek avantajı öncelikli erişim olacak ve test üyeleri gibi yer alacak. Bu sayede sunucu zorlanmayacak.
  • Başkalarını eleştirirken dozunu kaçıranların foruma girmesini yasaklarım. Örneğin birisi iğrenç espri yaptı diye yorum yapan kişi küçümseyecek konuşmalar yapıyor ise o, foruma giremez.
  • Kurallar katı olur. Yumuşak olduğu takdirde insanlar kurallara uymaz ve forum düzene girmez. Örneğin küçük bir yazım hatasında bile sert bir ceza uygularım. Bir daha hata yapamaz veya forumu bırakır. Forumun seviyesini yükseltmek gerekiyor.

Yönetici olsam aşağıdaki projeleri gerçekleştiririm:
  • Technopat Plus üyeliği çıkarır yenilikleri önce bu üyelere denetirdim, sonra herkese getirirdim. Buna karşı çıkmayın, bu üyelerin tek avantajı öncelikli erişim olacak ve test üyeleri gibi yer alacak. Bu sayede sunucu zorlanmayacak.
Technopat Green. Yeşil tik + günde daha fazla konu görme özellikleri de olmalı.

Geri
Yukarı