Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamasıyla alakalı değil herkes inanmak zorunda değil ve İslam'cı insanları ve grupları gördükçe herkes islamofobikliğe sürükleniyor ki haklılar, Recep Baltaş sadece doğruyu söylediği için oldu bunlar.
Recep Baltaş.. nefret kusuyor, doğruları söylemiyor içindeki iğrenç nefreti insanlara kustuğu için haklı sebeple kovuldu. Nefret duyan çok kişi var ve çoğu "takiyye" yapıyorlar :)

Recep Baltaş. Nefret kusuyor, doğruları söylemiyor içindeki iğrenç nefreti insanlara kustuğu için haklı sebeple kovuldu. Nefret duyan çok kişi var ve çoğu "takiyye" yapıyorlar :)

Nefret kusmuyor ben sana her gün vursam dövsem sen bir gün bana kızarsın (döversin vurursun) değil mi? Aynısı neredeyse.

Çalışanlarının düşüncelerinden dolayı işinden eden bir forumu savunamam, daha fazla da kullanmak istemem. Umarım bu site bu kararından ötürü hak ettiği sonu kısa zamanda yaşar.

Çalışanların düşünceleri bir markanın ön yüzü ise maalesef böyle oluyor.

Buradan 1-2 kişi ekmek yemiyor.

1 kişinin hatası veya hataları bu şirketin temel değerlerini sarsar ve insanları ekmeğinden eder.

1 kişinin gitmesi mı yoksa 20-30 kişinin gitmesi mı?

Nefret kusmuyor ben sana her gün vursam dövsem sen bir gün bana kızarsın (döversin vurursun) değil mi? Aynısı neredeyse.
Hocam.. çok farklı yerlerdeyiz, vuran kıran kimse yok. Neyse Allah selamet versin.

Çalışanların düşünceleri bir markanın on yüzü ise maalesef böyle oluyor.

Buradan 1-2 kişi ekmek yemiyor.

1 kişinin hatası veya hataları bu şirketin temel degerlerini sarsar ve insanları ekmeğinden eder.

1 kişinin gitmesi mı yoksa 20-30 kişinin gitmesi mı?

1 kişiyi bilemem ama 20-30 kişiden fazlası gidecek.

Hocam. Çok farklı yerlerdeyiz, vuran kıran kimse yok. Neyse Allah selamet versin.

Örnek veriyorum.

-Bu pisiler Power dügmesiyle geliyor değil mi Recep.
-Evet Ali.
😁😁

Recep Baltaş.. nefret kusuyor, doğruları söylemiyor içindeki iğrenç nefreti insanlara kustuğu için haklı sebeple kovuldu. Nefret duyan çok kişi var ve çoğu "takiyye" yapıyorlar :)

Kendinden olmayana nefret kusan bir inanç sistemine karşı ne yapacaktı? Sevgiyle yaklaşıp saygı mı duyacaktı? Hele ki o inanç sistemi bugün modern dünyada tamamen ahlaksızlık kötülük olarak nitelendirilen şeyleri; kölelik, reşit olmayanla evlilik, çok eşlilik vb. onaylıyorsa. Sözde peygamberlerin ne "babası belli değil"liği kalıyor, ne "pedofili sapıklığı". Her dini her inancı eleştiriyor, dalga geçiyorlar. Müslüman "Muhammed'i çizemezsin saygı duyacaksın" diyor, adamlar Teksas'ta Muhammed karikatürü çizme yarışması yapıyorlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
1 kişiyi bilemem ama 20-30 kişiden fazlası gidecek.

Örnek veriyorum.

Forum üyelerini bilmem. Giderler Donanım Arşivi denilen insanların 1 destan yazıp tek bir nokta bile koymayıp Arapça gibi yazılar yazan yere kayarlar.

Yine bilgisayarında sorun olan bir insan veya bana kasa, ekran kartı işlemci, kasa öneriniz nedir diyen yardım bekleyen insanlara. Recep Baltaş cevap vermiyor. Biz "üye - halk" cevap veriyor.

İsrail'i bile bu kadar boykot etmeyen insanlar veya tepki göstermeyen insanlar gelmiş burada forumdan cikariz diyor. Çıkın kardeşim.

Recep Baltaş varken siz çok değerli insanlardınız. Gidince bir hiç mi oldunuz.

Sana demiyorum genel.

Kendinden olmayana nefret kusan bir inanç sistemine karşı ne yapacaktı? Sevgiyle yaklaşıp saygı mı duyacaktı? Hele ki o inanç sistemi bugün modern dünyada tamamen ahlaksızlık kötülük olarak nitelendirilen şeyleri; kölelik, reşit olmayanla evlilik, çok eşlilik vb. onaylıyorsa. Sözde peygamberlerin ne "babası belli değil"liği kalıyor, ne "pedofili sapıklığı". Her dini her inancı eleştiriyor, dalga geçiyorlar. Müslüman "Muhammed'i çizemezsin saygı duyacaksın" diyor, adamlar Teksas'ta Muhammed karikatürü çizme yarışması yapıyorlar :D
Hiç kimse kendinden olmayana nefret duymuyor. Bu dinin hoşgörü dini olduğunu siz zaten nefret kıstasından bakarsanız göremezsiniz. Kölelik sistemi var ama bak bakalım nasıl var. Giydiğinden giydiriyorsun, yediğinden yediriyorsun. Rahat ettiriyorsun. Sıkıntısı olan bir insana verdiğin bir iş imkanı gibi. Modern dünya diyorsun ya. Şu anda 12-16 saatini alıp harbiden köle yapıyorlar eline bir avuç banknot. Geçmiş olsun. Reşitlik de dünyaya yeni yeni gelmiş bir şey. İki underage genç sevgili olunca kıps, kıps. Biz birbimizle ömür boyu beraber olmak istiyoruz haydaaaa. Sıkıntı di mi? Çok eşlilik de şart değil, eğer bütün şartları sağlayabilirsen iznin var. Tabi yapabilirsen :) örnek aldığınız batıdan dolayı atalarınızın kemikleri sızlıyordur. Sonuç olarak, fikirlerinizin değişeceğini hiç zannetmiyorum. Senin dinin sana, benimkisi bana.

"O sarp yol nedir, bilir misin? Köle âzat etmektir. Veya bir kıtlık gününde yakını olan bir yetimi yahut aç açık bir yoksulu doyurmaktır."

Beled Suresi 12, 13, 14-16. ayet

Hiç kimse kendinden olmayana nefret duymuyor. Bu dinin hoşgörü dini olduğunu siz zaten nefret kıstasından bakarsanız göremezsiniz. Kölelik sistemi var ama bak bakalım nasıl var. Giydiğinden giydiriyorsun, yediğinden yediriyorsun. Rahat ettiriyorsun. Sıkıntısı olan bir insana verdiğin bir iş imkanı gibi. Modern dünya diyorsun ya. Şu anda 12-16 saatini alıp harbiden köle yapıyorlar eline bir avuç banknot. Geçmiş olsun. Reşitlik de dünyaya yeni yeni gelmiş bir şey. İki underage genç sevgili olunca kıps, kıps. Biz birbimizle ömür boyu beraber olmak istiyoruz haydaaaa. Sıkıntı di mi? Çok eşlilik de şart değil, eğer bütün şartları sağlayabilirsen iznin var. Tabi yapabilirsen :) örnek aldığınız batıdan dolayı atalarınızın kemikleri sızlıyordur. Sonuç olarak, fikirlerinizin değişeceğini hiç zannetmiyorum. Senin dinin sana, benimkisi bana.
Bence pek fikir sahibi değilsiniz. Bol keseden konuşmayı bırakmanızı tavsiye ederim efenim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı